Geležinkėlių transportas keleivių vežimams


Įvadas. Kas tas transportas? Keleivių vežimo technologijų palyginimas Keleiviniai vagonai. Aprašyti transporto priemonių technologines savybe. Įvertinti transporto priemonių teigiamas ir neigimas puses. Išvados. Literatūros ir šaltinių sąrašas.

Transportas- tai ūkio šaka ir socialinės infrastruktūros dalis, apimanti keleivių vežimą ir krovinių gabenimą įvairiomis transporto priemonėmis bei teikti kitas transportavimo ir su tuo susijusias paslaugas.

Krovinių vežimas yra neatsiejamas šiuolaikinio verslo sistemos dalis. Kroviniai sudaro logistinės tiekimo grandinės materialaus srauto turinį, užpildo transporto koridorius, užtikrina, kad gamyba laiku gautų jai reikalingas žaliavas, o vartotojas- laiku pagamintą produktą. Tai sudėtingas procesas, reikalaujantis žinių ir labai priklausomas nuo aplinkos poveikio- keičiantis aplinkybėms, keičiasi ir tai, kas suplanuota. Tik gerai suplanuotas technologinis procesas gali atsilaikyti prieš šiuos pokyčius. Teisingai organizuojant krovinių vežimo technologiją ir išsprendus daugelį probleminių klausimų, galima tikėtis, kad vežamas krovinys be nuostolių pasieks paskirties tašką ir nekils jokių problemų.

Kuo geriau iš vystyta transporto sistema šalyje, kuo įvairesnis transportas egzistuoja, tuo mažesni ekonominiai skirtumai tarp atskirų šalis regionų, tuo vienodesnės sąlygos jų ekonomikai vistytis. Transporto sistema, jos šakų išvystymas, transporto keliai parodo šalies veidą.

Yra skiriamas vienas iš klasifikavimo būdų - pagal yra judėjimo elementą - ryšio liniją (kelią), nes nuo to priklauso transporto priemonės judėjimo būdas ir sąlygos, specifiką ir galimybes.

Klasifikacija pagal kelią:

Šis skirstymas atspindi didžiąją transporto priemonių dalį, nors kai kurias transporto priemones sunku priskirti konkrečiai grupei (pvz.: transporterius ant oro pagalvės, vertikalųjį transportą, dviračius ir kt.).

Pašto ir bagažo vagonai - Į keleivinių vagonų sąstatus kabinami ir pašto vagonai. Todėl šie priskiriami prie keleivinių vagonų. Pašto vagonas turi keleiviniams vagonams būdingą įrangą (pvz., elektros įrangą, sėdynes, apšvietimą, ventiliaciją), taip žmonėms skirtas patalpas.Kartais keleivių bagažui gabenti naudojami bagažo vagonai.Pašto ir bagažo kiekis gali būti palyginti nedidelis, todėl atskirai kabinti į sąstatą ir pašto, ir bagažo vagoną neverta. Tam tikslui yra pašto ir bagažo vagonai.

Gabaritas – 1VM. Pritaikytas keleivių įlipimui iš žemų peronų. Numatytos galimybės žmonių su negalia vežimui. sukurtas jaukus šiuolaikiškas interjeras. Yra galimybė įrengti keleivių salono vaizdo stebėjimo sistemąSumontuoti dvigubi langų stiklo paketai. Priekiniai stiklai mašinisto kabinoje atsparūs smūgiams, šildomi.Kėbulas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Vieno variklio (iš dviejų) galingumas – 360 Kw.Cilindrų skaičius – 6.Vieno variklio degalų sąnaudos – 30...35 ltr/100 km.

  • Microsoft Word 3234 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (1872 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aušrinė
  • Geležinkėlių transportas keleivių vežimams
    10 - 5 balsai (-ų)
Geležinkėlių transportas keleivių vežimams. (2015 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/gelezinkeliu-transportas-keleiviu-vezimams.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 05:15
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo