Geležinkelių transporto eismo sauga


Gelezinkeliu transportas referatas. Traukinio garso signalas. Geležinkelių eismo sauga. Gelezinkelio referatai. Geležinkelių eismo saugumas. Gelezinkeliu signalai. Gelezinkelio transportas referatas. Gelezinkelio eismas referatas. Traukinis tampa nevaldomas. Gelezinkelio trinksnis.

Turinys. Aprašyti geležinkelių tyrinėjimų rūšys. Paaiškinti kiekvienos tyrinėjimų rūšies paskirtį tyrimo principus. Statistinių duomenų surinkimas ir apdorojimas. Paaiškinti ir nubraižyti skirtingus geležinkelių sujungimo ir susikirtimo būdus. Paaiškinti riboženklių paskirtį, išsidėstymo principus ir pažymėti jų išsidėstymą nubraižytose schemose. Kelių sujungimai ir sankirtos. Nubraižyti keleivinės stoties schema. Paaiškinti stoties paskirtį ir klasifikavimo požymius. Apibūdinti stoties pagrindinius įrengimus ir darbo principus. Stočių statiniai ir įrenginiai. Paaiškinti traukinių transporto drausmės statuso paskirtį ir trumpai aprašyti statuso turinį. Aprašyti geležinkelio transporto rankinius ir garso signalus. Rankiniai ir garso signalai. Rankiniai signalai. Manevrų rankiniai ir garso signalai. Traukinių garso signalai. Apibūdinti centralizuotos traukinių eismo valdymo sistemos. Apibūdinti lokomotyvų techninio aptarnavimo, remontų ir eksploatacijos principus. Aprašyti tnn reikalavimus traukos riedmenų techninei priežiūrai ir remontui. Aprašyti geležinkelio transporto darbuotojų veiksmus susidarius avarinei situacijai. Geležinkelio darbuotojų veiksmai susidarius avarinei situacijai. Bendroji dalis. Darbuotojų veiksmai sutrikus traukinių eismui. Darbuotojų veiksmai praleidžiant grafike nenumatytą keleivinį traukinį. Darbuotojų veiksmai, kai dėl stabdžių gedimo tarpstotyje traukinys tampa nevaldomas. Darbuotojų veiksmai vagonams išriedėjus iš stoties į tarpstotį. Darbuotojų veiksmai traukiniui priverstinai sustojus tarpstotyje su ilga įkalne, kai savaime įsijungia automatiniai stabdžiai ir iškyla grėsmė vagonams nuriedėti į traukinį išleidusios stoties pusę. Darbuotojų veiksmai riedmenims nuriedėjus nuo bėgių tarpstotyje ir pažeidus gabaritą. Darbuotojų veiksmai įvykus kontaktinio tinklo arba elektros tiekimo įrenginių gedimams. Darbuotojų veiksmai pastebėjus kelio gedimą (pajutus trinksnį). Kai kurie ypatumai išleidžiant traukinius į tarpstotį su ilga nuokalne. Lit

Aprašyti geležinkelių tyrinėjimų rūšys. Paaiškinti kiekvienos. Paaiškinti riboženklių paskirtį, išsidėstymo. Nubraižyti keleivinės stoties schema. Apib. Darbuotojų veiksmai traukiniui priverstinai sustojus tarpstotyje su ilga įkalne, kai savaime įsijungia automatiniai stabdžiai ir iškyla grėsmė vagonams nuriedėti į traukinį išleidusios stoties pus. Aprašyti geležinkel. Vykdant geležinkelių transporto politiką būtina reguliariai gauti statistinę informaciją apie keleivių ir krovinių vežimą geležinkelių transportu. Tam, kad būtų galima įvertinti šalies geležinkelių transporto plėtrą ir patenkinti europos sąjungos (toliau – es) šios srities statistikos reikmes, būtina teikti statistiką pagal krovinių pakrovimo ar iškrovimo ir keleivių įlaipinimo ar išlaipinimo regionus. Gauti statistiniai duomenys turi būti palyginami su kitų šalių statistine informacija.

Geležinkelių transporto statistinio tyrimo metodikoje (toliau – metodika) pateikiama informacija apie geležinkelių transporto statistinio tyrimo (toliau – statistinis tyrimas) organizavimo aspektus ir tyrimo atlikimo eigą. Pateikiamos renkamų rod. Statistinis tyrimas atliekamas nuo 1992 m. Nuo 2003 m. Statistinis tyrimas pakeistas pagal 2002 m. Gruodžio 16 d. Europos parlamento ir tarybos reglamentą (eb) nr. 91/2003 dėl geležinkelių transporto statistikos (ol 2004 m. Specialusis leidimas, skyrius, tomas, p. 207), su paskutiniais pakeitimais, padarytais 2003 m. Liepos d. Komisijos reglam. Statistinio tyrimo tikslas – gauti išsamią ir patikimą statistinę informaciją apie krovinių ir keleivių vežimo geležinkelių transportu apimtį, saugumo statistiką, geležinkelio kelių ilgį, riedmenis ir eismą, krovinių ir keleivių vežimą pagal šalis ir es šalių pakrovimo ir iškrovimo regionus (nuts 2). Geležinkelių transporto statistinės informacijos pagrindiniai vartotojai valstybės ir vietos savivaldos institucijos ir įstaigos, europos bendrijų statistikos tarnyba (toliau – eurostatas), žiniasklaida, verslo ir mokslo vartotojai, studentai. Geležinkelių transporto statistine informacija remiamasi planuojant, prognozuojant ir analizuojant gele. Geležinkelių transporto įmonės, turinčios licencijas vežti keleivius ir bagažą Lietuvos respublikos teritorijoje ir (ar) tarptautiniais maršrutais ir saugos sertifikatus.

Valstybinė geležinkelių inspekcija prie susisiekimo ministerijos, atsakinga už. Statistinių duomenų šaltinis – statistinis tyrimas.

  • Microsoft Word 4318 KB
  • 2012 m.
  • 31 puslapis (9009 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dalius
  • Geležinkelių transporto eismo sauga
    10 - 1 balsai (-ų)
Geležinkelių transporto eismo sauga. (2011 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/gelezinkeliu-transporto-eismo-sauga.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 06:46
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo