Geliniai nagai


Gelinis lakavimas. Gelinio lako istorija. Gelinio lakavimo etapai. Žingsnis. Žingsnis. Nago plokštelės dezinfekavimas ir nuriebalinimas. Žingsnis. Nagus padengti plonu FOUNDATION sluoksniu. Žingsnis. Ištraukus plaštaką iš lempos,pašalinti lipnų sluoksnį švariu teptuku. Žingsnis. Nagus padengti geliniu laku. Žingsnis. Švelniai padengti nagus TOP-IT-OFF viršutiniu sluoksniu. Žingsnis. Nuvalykite lipnų gelio sluoksnį. Gelinio lakavimo pliusai. Gelinio lakavimo minusai. Netinkamas gelinio lako pašalinimas-didžiausias nagų priešas. Greitas ir saugus gelinio lako nuėmimas. Kaip dažnai galima darytis ilgalaikį lakavimą? Patarimai, kurie sumažins neigiamą UV spindulių poveikį. Gelinis nagų priauginimas. Kuo geliniai nagai skiriasi nuo akrilinių? Kokie gelinių nagų trūkumai? Štai kas gali nutikti su nagais, jei gelį bandysite pašalinti pati. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas: Aptarti kas tai yra gelinis lakavimas ir kada jis atsirado, išsiaiškinti gelinio lakavimo ir gelinių nagų pliusus ir minusus bei pateikti gelinių ir akrilinių nagų skirtumus.

Įvadas Gelinio lako istorija Gelinio lakavimo etapai Gelinio lakavimo pliusai ir minusai Geliu priauginti nagai Kuo geliniai nagai skiriasi nuo akrilinių? Gelinių nagų trūkumai Išvados Literatūros sąrašas.

Pirmasis nagų lakas buvo išrastas apie 1920 metus. Jį išleido kosmetikos firma Revlon. Nors cheminė sudėtis per ilgą laiką keitėsi ne kartą, pagrindinė formulė išliko ta pati. Tobulinant nagų lako struktūrą buvo sukurtas gelinis lakas, kuris tvarkingais ir gražiai nulakuotais nagais leidžia džiaugtis kur kas ilgiau, nei bet koks paprastas nagų lakas. Gelinis lakas Lietuvos rinkoje pasirodė prieš dvejus metus. Ši naujiena sudrebino manikiūro salonus ir nagų dailės studijas.

Naudodami šlifavimo blokelį arba dildę (esant silpnesniems nagams, pasirinkite švelnesnę dildę) „pašiauškite“ viso nago paviršių. Jis turi būti lygus ir matinis.

Plaštaką laikyti 1 min UV spindulių lempoje.

Plaštaką lempoje laikyti 2-3 min,norint,kad lako spalva būtų intensyvesnė,šią procedūrą galima kartoti.

ŽingsnisŠvelniai padengti nagus TOP-IT-OFF viršutiniu sluoksniu.

„Pašiauškite“ UV/LED gelio-lako paviršių šlifavimo blokeliu arba dilde. Tai palengvins nuėmimo skysčio įsiskverbimą į UV/LED gelio-lako sluoksnį; Vatos tamponėlį suvilgykite UV/LED Gelio-lako nuėmimo skysčiu, uždėkite ant pašiauštos nago plokštelės ir įvyniokite nagą į foliją; Nuimkite foliją su tamponėliu ir pašalinkite išbrinkusį UV/LED gelio-lako sluoksnį apelsinmedžio mentele; Nagų odeles pamaitinkite kutikulių aliejuku.

  • Kosmetologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 3272 KB
  • 2015 m.
  • 30 puslapių (1450 žodžiai)
  • Rugile
  • Geliniai nagai
    10 - 10 balsai (-ų)
Geliniai nagai. (2015 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/geliniai-nagai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 21:46
×