Gėlininkystės ūkis organizavimas


Gelininkystes ukiai. Geliu ukiai. Gelininkystes ukiai lietuvoje. Gėlininkystė lietuvoje. Gėlininkystės rinka. Gėlininkystės verslas. Gelininkyste veiklos organizavimas. Geliu ukis. Gelininkystes verslo planas. Geliu ukiai lietuvoje.

Įvadas. Gėlininkystės ūkio pasiekimai ir problemos. Gėlininkystės ūkio sektoriaus pasiekimai ir problemos lietuvoje. Gėlininkystės sektoriaus technologiniai pasiekimai ir naujovės. Žemės ūkio sektoriaus srities ar šakos rinkos, pardavimai, jų pokyčiai. Lietuviškos ar atveštinės gėlės. Nelegali gėlių prekyba lietuvoje. Situacija lietuvoje. Žemės ūkio sektoriaus srities ar šakos produktų vartojimo pokyčiai. Žemės ūkio bendrovės “bng“ veiklos vadybiniai sprendimai. Žemės ūkio įmonės aplinkos veiksnių analizė. Žemės ūkio įmonės veiklos analizė. Žemės ūkio įmonės veiklos tobulinimo sprendimai. Žaliasis pirkimas. Išvados. Naudota literatūra. Priedas.

Gėlininkystė – augalininkystės šaka apimanti augalų auginimą parkams, sodams, skverams ir kitiems želdynams, sodybiniams sklypams, gyvenamųjų ir visuomeninių patalpų vidui ir išorei puošti, taip pat puokštėms, moksliniams tyrimams ir mokomiesiems reikalams.

Gėlininkystė yra veikla, didžiulį potencialą turintis pelningas savarankiško darbo tarp mažų ir didelių ūkininkų verslas. Gėlininkystės veikla gali būti apibrėžta kaip auginimo, gamybos, žydėjimo ir prekybos augalais periodas .

Yra apskaičiuota kad pasaulio gėlininkystės rinka yra verta 60 milijardų JAV dolerių.

Gamybos augimo norma 8 - 10% per metus. Yra beveik 120 šalių, kurios yra aktyviai išplėtoję gėlininkystės verslą . Kai kurių šalių ekonomika - Nyderlandai, Izraelis, ir Kolumbija ,netgi priklauso nuo gėlininkystės pramonės. Apskaičiuotas plotas užsiimančių gėlininkyste, pasaulyje yra daugiau kaip 220.000 hektarų. Pirmieji didieji gėlių ūkiai atsirado gerai išsivysčiusiose šalyse.

Tikslas: Išanalizuoti gėlininkystės veiklos organizavimo ypatumus ir pagrįsti sprendimus gėlininkystės tobulinimui.

Uždaviniai: 1. Gėlininkystės šakos gamybos apimtys Lietuvoje, Lietuvos gėlininkystės ūkyje;

2. Žemės ūkio bendrovės „BNG“ veiklos analizė.

  • Microsoft Word 99 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (4020 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neringa
  • Gėlininkystės ūkis organizavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Gėlininkystės ūkis organizavimas. (2012 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/gelininkystes-ukis-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 06:50
×