Gėlių dovanojimo etiketas


Gėlių etiketas. Dovanojamu geliu reiksmes. Vazoniniu geliu reiksmes. Geliu dovanojimas. Etiketas gėles. Geliu dovanojimo reiksmes. Gimtadienio etiketas. Gėlių įteikimo etiketas. Referatas apie geles. Gėlių įteikimas etiketas.

Įvadas. Gėlių dovanojimas. Apie tai, kas ir kam gali dovanoti gėles. Progos, kuriomis dovanojamos gėlės. Gėlių parinkimas ir jų reikšmės. Gėlių parinkimas. Gėlių reikšmės. Gėlių įpakavimas. Vazoninių gėlių dovanojimas. Gėlių įteikimas. Gėlių priėmimas ir padėka. Gėlių dovanojimo tradicijos įvairiose europos šalyse. Išvados. Literatūros sąrašas.

. Apie tai, kas ir kam gali dovanoti gėles pasirinkti šią temą mane paskatino tai, kad šiais laikais gėlės nebevertinamos taip, kaip ankščiau. Kartais, eidami pasisvečiuoti, ar pasveikinti draugo su gimtadieniu, pagalvojame, kad geriau nunešiu didesnę dovaną, o ne gėlių, kurios kartais tą patį vakarą nuvysta. Jei eina trys, keturios šeimos sveikinti, tai neša bendrą puokštę. Tai pastebėjau ir patyriau savo draugų ir giminių rate. Todėl ir norėjau sužinoti kuo daugiau apie gėlių dovanši tema aktuali taip pat, kaip ir visas etiketas. Kartais taip būna, kad perki gėles ir abejoji ar jos patiks žmogui, ar pradžiugins jį. Būna ir taip, kad įteiki gėles žmogus, jis pasako ačiū ir neparodęs džiaugsmo pamerkia jas kitame kambaryje. Tada pagalvoji, kad priimti iproblema: informaciniuose šaltiniuose išsiskiria nuomonės apie gėlių dovanojimo etiketą ligoniams ligoninėse.

Dėstyme rašysiu apie žmones, kuriems dovanojamos gėlės, kokiomis progomis jos įteikiamos. Paminėsiu ir tai, kada nereikia nešti gėlių.

Atkreipsiu dėmesį į gėlių parinkimą, nes ką gali dovanoti vienam žmogui, to nedovanosi kitam. Mūsų šalyje, kaip ir daugelyje europos valstybių, dar yra išlikęs gėlių reikšmių aiškinimas, todėl išvardinsiu dažnai sutinkamų gėlių reikšmes.

šiuo metu yra daug gėlių parduotuvių, kuriose dirba šios srities specialistai – floristai, kurie puikiai išmano savo darbą ir siūlo nuostabiai įpakuotas gėles įvairiausiomis progomis, taip pat puošia renginius sceninėmis puokštėmis, siulo jas konferencijoms ir furšetams.

Rašydama apie gėlių įteikimą, paminėsiu ir apie gėlių siuntimą į namus iš anksto, nes ši paslauga teikiama ir daugelyje Lietuvos miestų.

Daugelis iš mūsų dirba ir bendrauja su verslo partneriais užsienyje, turi ten draugų, todėl privalo žinoti tos šalies etiketą. Paminėsiu kai kurias šalis, kur gėlių dovanojimo etiketas yra kitoks gėlės — geriausia dovana, ir visai neįpareigojanti. Puokštė kiekvienam pagal kišenę. Ji gali būti įvairiausių formų bei derinių. Gėles tinka dovanoti įvairiomis progomis. Jos vaikai gali dovanoti gėles visoms savo šeimos narėms — motinai, seseriai, močiutei, tetoms, krikštomotinai. Ūgtelėję vaikai dažnai užmiršta savo krikšto motiną. Mažylis labai noriai neša gėles savo auklėtojai, mokytojai; paauglys, deja, to kažkodėl vengia.

Moteris gali dovanoti gėles kitai moteriai.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2011 m.
  • 13 puslapių (2869 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edvinas
  • Gėlių dovanojimo etiketas
    10 - 1 balsai (-ų)
Gėlių dovanojimo etiketas. (2011 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/geliu-dovanojimo-etiketas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 04:37
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo