Gėlių parduotuvės verslo planas Gėlės ir puokštės


Bendra informacija apie įmonę. Verslo raida. Finansinė būklė. Projekto aprašymas. 000 Nuosavas kapitalas. Produkto analizė. Marketingo planas. Įmonės tipas Induviduali įmonė. Siūlomas gėlių asortimentas. Valdymas ir personalas. Personalo funkcijos ir atsakomybė. Finansinė rizika. Vizitinės kortelės.


Šiais laikais žmonės organizuoja šventes įvairiomis progomis. Šventinei nuotaikai sukurti patalpos puošiamos gėlėmis, svečiai, dalyvaujantys toje šventėje, taip pat turi pasirūpinti gėlėmis. Šventės būna įvairios: gimtadieniai, vardadieniai, metinės, vestuvės. Mano įmonės idėja labai paprasta. Norėčiau įkurti įmonę, kurioje bus pardavinėjamos gėles šventėms. Savo gėlių parduotuvę įkursiu labai žinomoje ir atviroje vietoje. Reklamas patalpinčiau internete, ant savo parduotuvės, ant automobilio, kuris važinės po miestą ir taip rodys mano parduotuvės reklamą. Mano gėlių parduotuvėje galima bus įsigyti: gėlių, atvirukų, supakuoti dovanas, supakuoti gėles, užsakyti gėlių (jei gėlių skaičius labai didelis).

Parduotuvė prekiaus gėlėmis, darys puokštes pagal užsakymą, pardavinės papuošimus gėlėms, pristatys gėles į namus (arba į užsakovo nurodytą vietą), pardavinės atvirutes įvairioms progoms.

Savo verslą planuoju įkurti 2015 metais. Verslo pradžiai iš banko pasiskolinsiu 44 000 eurų. Pinigus grąžinsiu iš gaunamo pelno. Savo parduotuvę norėčiau atidaryti Vilniaus senamiestyje, Pilies gatvėje, kad ji būtų matomoje vietoje ir sulauktų kuo daugiau klientų. (pakeisti vietą!!!) Pilies gatvėje nėra nė vienos gėlių parduotuvės ir tai man didelis pliusas. Savo gėles stengsiuos prižiūrėt kuo kruopščiau ir geriau, į mano parduotuvę bus dažnai įvežamos šviežios gėlės iš Olandijos, Lenkijos ir Lietuvos ūkių. Kainos nebus labai didelės: nuo 1 euro iki 5 euro, kad pritraukčiau kuo daugiau pirkėjų į savo parduotuvę.

  • Microsoft Word 8457 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1212 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Hacker
  • Gėlių parduotuvės verslo planas Gėlės ir puokštės
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Gėlių parduotuvės verslo planas Gėlės ir puokštės. (2015 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/geliu-parduotuves-verslo-planas-geles-ir-puokstes.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 10:38
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo