Gėlių salonas Kaune verslo planas


Santrauka. Įvadas. Įmonės aprašymas. Projekto aprašymas. Aplinkos analizė. Valstybinis reguliavimas. Rinkos analizė. Rinkodaros planas. Projekto tikslai. Rinkos dalyvių keliami reikalavimai. Produktai. Kainodara. Produkto analizė. Technologinis procesas. Kaina. Valdymas ir personalas. Savininkai ir vadovai. Personalo funkcijos ir atsakomybė. Atlyginimai. Finansinis planas. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Pelno ataskaita. Balansas. Pinigų srautų ataskaita. Lūžio taško radimas. Sąnaudų prognozė. Rizikos analizė. Išvados. Informacijos šaltiniai. Priedai.

Savo veiklą įmonė grindžia tokiu šūkiu: “Mes padėsime nuspalvinti jūsų kasdieninį gyvenimą”

Siekti sudaryti gerą ir malonų aptarnavimą, kad šio gėlių salono paslaugomis žmonės noriai naudotųsi ne vieną kartą;

Prekių kokybė - atsirinkti ir prekiauti tik kokybiškomis prekėmis, kad klientai nenusiviltu ir turėtumėme jų pasitikėjimą.

Lojalumo programa - sukurti klientams lojalumo programa, kad kuo dažniau naudojantis mūsų įmonės paslaugomis klientas gautų nuolaidų pasiūlą.

Bloga įmonės reputacija - stengtis nesusikurti blogos įmonės reputacijos.

Patirties trūkumas - kad nebūtu patirties trūkumų tobulinsime ir naujinsime įmonės darbuotojų žinias.

Perkant iš šių firmų dideliais kiekiais ir nuolatiniams pirkėjams taikoma 5 % nuolaida nuo užsakymo vertės.

Gėlės ir gėlių kompozicijos bus gaminamos iš šviežiai skintų ir dirbtinių gėlių. Kompozicijose bus naudojama oazė, tiek skintų tiek dirbtinių gėlių kompozicijoms. Naudosime įvairius dekoratyvinius priedus, kad gėlių kompozicijoms, puokštėms suteiktu grąžų ir estetinį vaizdą.

Bus atliekamas puokščių komponavimas atsižvelgiant į kliento norus ir pageidavimus.

Šias priemones įmonė įsigys iš tiekėjų didmeninėmis kainomis.

Labai svarbu pasirinkti tinkamus tiekėjus ne tik priemonėms, bet ir žaliavoms bei atsargoms įsigyti, nes nuo to priklauso įmonės veiklos sėkmė. „Euphoria“ nusprendė bendradarbiauti su firmomis – „Baltijos gėlės“ ir „Gėlių oazė“, kurios aprūpins ją reikiamomis žaliavomis ir atsargomis. Taip pat su firmomis „Schetelig“ ir „Shishi“, kurios aprūpins reikiamais įrankiais ir kitomis priemonėmis reikalingomis veikloje bei įvairiais floristiniais priedais.

Gėlių salono „Euphoria“ valdymo struktūra nėra sudėtinga, nes valdymo funkcijas atlieka – vadovė, Agnė Mažeikaitė, kuri atsakys už visas valdymo funkcijas, priiminės ir atleidinės darbuotojus, rinks tiekėjus ir verslo partnerius, sudarinės kontraktus. Kiti darbuotojai jam pavaldūs.

Štai šioje schemoje pavaizduota įmonės organizacinė struktūra.

Ji valdys visą įmonės turtą ir jai priklausys visos įmonės pajamos. Agnė Mažeikaitė baigė ŠLK Verslo vadybos bakalauro studijas. Yra dirbusi vadybininke.

Pageidautina, kad buhalteris turėtų patirties tvarkant mažosios bendrijos apskaitą ir atskaitomybę. Taip pat būtinas aukštasis išsilavinimas. Savybės - kruopštumas, sąžiningumas.

Floristui keliami tokie reikalavimai - kruopštumas, kūrybiškumas, nes tai bus kūrybinis darbas. Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas. Taip pat reikalinga patirtis šioje srityje.

Pardavėjui keliami reikalavimai - turėti patirties prekybos srityje, mokėti dirbti su kasos aparatu, taip pat bendravimo su klientais įgūdžiai.

Buhalterinę apskaitą tvarkys įmonė tvarkanti buhalteriją. Nes mūsų įmonė nėra didelė ir apskaitai vesti pasinaudosime tokias paslaugas teikiančia įmone.

Vadovas dirbs 0,5 kadangi tiesioginis vadovo darbas bus susijęs su sutarčių sudarymu tiekėjų bendravimu ir kitu vadovaujamu darbu, tokiu būdu galėsime sutaupyti sąnaudas.

Per dieną planuojama parduoti apie 150 vnt. gėlių,. tai būtų per mėnesį parduotą apie 150 x 30 = 4500 vnt. o per metus 4500 x 12 = 54000 vnt. Gėlės žiedo kainos vidurkis būtų apytiksliai 1,45 €. Tai per metus parduotumėme už 78300 € gėlių.

Vienas gėlės žiedas perkant iš tiekėjų kainuotų apytiksliai 0,52 €. O parduosime po 1,45 € ( atėmus 21% PVM gauname 1,15 €)

Jeigu per metus parduosime 54000 vnt. pardavimai bus x 1,15 € = 62100 € (kaina be PVM)

Planuojamas prekių antkainis 100 proc..

Pajamos buvo paskaičiuotos neatsižvelgiant į tokius mėnesius per kuriuos galime parduoti daugiau gėlių ir galime vadinti pelningesniais, tai būtų Kovo -8 oji, Motinos diena, lapkričio 1 –oji, Joninės ir kt.

Per dieną planuojama parduoti apie 130 vnt. gėlių,. tai būtų per mėnesį parduotą apie 130 x 30 = 3900 vnt. o per metus 3900 x 12 = 46800 vnt. Gėlės žiedo kainos vidurkis būtų apytiksliai 1,45 €. Tai per metus parduotumėme už 67860 € gėlių.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 3086 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 37 puslapiai (6376 žodžiai)
  • Universitetas
  • Redukas
  • Gėlių salonas Kaune verslo planas
    10 - 5 balsai (-ų)
Gėlių salonas Kaune verslo planas. (2015 m. Gruodžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/geliu-salonas-kaune-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 00:42
×