Gėlių salonas verslo planas Rožės Žiedlapis


Santrauka. Projekto aprašymas. Įmonės vizija. Įmonės misija. Įmonės vertybės. Įmonės ilgalaikiai tikslai. Ssgg (swot) analizė. Aktualiausi swot iškeliami tikslai. Valdymo struktūra. Darbuotojų darbo užmokestis. Reikalavimai būsimiems darbuotojams. Bendrieji reikalavimai darbuotojams. Rinka. Marketingas. Reklamos biudžeto paskirstymas. Vartotojų analizė. Konkurentų analizė. Konkurentų palyginimas (10 balų skalėje). Gamybos proceso aprašymas. Tiekėjų apibūdinimas. Numatomas biudžetas. Finansinė dalis. Lėšų poreikis. Apyvartinės lėšos. Pelnas/ nuostolis. Optimistinis. Realus. Pesimistinis. Rizikos įvertinimas. Rizikos veiksniai ir juos mažinančios priemonės. Aplinkosauga. Išvados.


Svarbiausias tikslas – patenkinti vartotojų poreikius ir norus užtikrinti aukščiausio lygio kokybę ir aptarnavimą. Teikti tik kokybiškas prekes ir paslaugas bei gauti pelną. Todėl bus kruopščiai atrenkamas personalas.

IĮ „Rožės žiedlapis“ planuoja pateikti dideli gėlių ir puokščių asortimentą. Kurias žadą įsigyti iš Olandijos, taipogi ir iš vietinės rinkos Lietuvoje.

Planuojama internetinė prekyba, bei tokios paslaugos kaip gėlių ir dovanų pristatymas. Vaikams dovanas pristatys personažai pagal užsakovo pageidavimus (pvz. princese, piratas, ar kt.) Suaugusiems galėsime pasiūlyti taip pat panašią alternatyva. Atsižvelgsime į klientų poreikius.

Įmonės tikslas plėsti savo veiklą ir kartu užimti kuo didesnę rinkos dalį pietų Lietuvos regione.

Įmonės steigėjas į verslą investuos savo lėšas. Patalpos gėlių salonui bus nuomojamos. Įmonės buveinė strateginiu požiūriu turi privalumų, nes ji bus įkurta miesto centre.

  • Microsoft Word 105 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (5423 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eglė
  • Gėlių salonas verslo planas Rožės Žiedlapis
    10 - 9 balsai (-ų)
Gėlių salonas verslo planas Rožės Žiedlapis. (2015 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/geliu-salonas-verslo-planas-rozes-ziedlapis.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 10:10
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo