Gėlių salonas


Gėlių salonas verslo planas.

Šiame verslo plane pristatoma mažosios bendrijos „Euphoria“ gėlių salono atidarymo Kauno mieste projektas. Įmonė savo veiklą planuoja pradėti nuo 2016 metų, įmonė veiks neribotą laiką. Tai visiškos turtinės atsakomybės juridinis asmuo. Kurios steigėja bus jauna verslo vadybos bakalauro diplomą turinti Agnė Masinaitė. Nors Kauno mieste gėlių prekeivių yra nemažai, bet erdvaus ir prabangaus gėlių salono nėra. Gėlių verslas gal ir nėra labai didelį pelną nešantis verslas, bet gėles žmonės dovanoja įvairiomis progomis, tad jų pasiūlos niekada nebus per daug, o jeigu pasiūla sutampa su kokybę ir maloniu aptarnavimu tai tikimasi kad verslas seksis neblogai.

Paslaugų verslui įgyjant vis didesnę pasiūlą Lietuvoje, norint įkurti MB „Euphoria“ užsiimančia puokščių komponavimu, vazoninių ir skintų gėlių prekyba, teikti tokias paslaugas kaip švenčiu dekoravimas gėlėmis, dovanu pakavimas, interjero puošimas, augalų ir vazonu nuoma, indų bei kurjerio paslaugos. Pagal klientų norus originaliai puoš kavinių, biurų, namų interjerus. Pasiūlys platų asortimentą dirbtinių medžių augalų ir eglučių. Taip pat garantuos kokybę ypatingo dizaino vazonams ir indams.

Vykdysime lanksčias lojalumo programas saviems klientams, tokias kaip nuolaidas, sveikinimai vardo dienos proga ir gimimo dienos proga (trumpąją žinute).

Įmonė “Euphoria” pradės savo veiklą vykdyti 2016m. Liepos 1d. Salonas atsidarys Panemunės rajone. Patalpos kuriose įsirengsime yra gana patrauklioje ir gerai matomoje vietoje ir yra išplanuotos taip, kad parduotuvė tarsi atskiriama į dvi atskiras dalis, kas itin pasitarnauja vykdant prekybą. Įmonės patalpų plotas bus 92,15 m2. Kaip ir minėjau anksčiau, man yra labai palanku atidaryti salona Panemunėje, nes patalpos kuriose įsirengsime esu paveldėjus. Įmonės savininkė bus Agnė Mažeikaitė.

Be jokios abejonės, gėlės yra tarsi viso interjero vizitinė kortelė. Praktiškai ir stilingai jos papuoš, bet kuriuos namus. Svarbiausia, teisingai išsirinkti. Tai padaryti nesudėtinga - tereikia rasti patikimą patarėja ir esant reikalui, pasikonsultuoti su šios srities specialistais. Patyrę floristai visada patars, kokios gėlės geriausiai tiks vienam ar kitam interjerui.

Gėlių salonas žmonėms, ieškantiems stilingų, modernių gėlių jų kompozicijų. Šiame salone rasite įvairių rūšių gėlių, puokščių kompozicijų, skintų gėlių, vazoninių gėlių, tai skirta tiems, kas už protingą kainą ieško išskirtinumo bei originalumo. Taip pat teiksime kurjerio paslaugas, kuris pristatys gėles į jūsų pasirinktą vietą.

Įmonės veiklai vystyti reikia užsibrėžti tikslus ir kaip įmanoma stengtis juos įgyvendinti. Taigi įmonės „Euphoria“ tikslai:

Sukurti patikimą įvaizdį vartotojų akyse – tai įgyvendins, jeigu skirs didžiausią dėmesį optimaliam pirkėjų norų tenkinimui, aukšto lygio aptarnavimui, sąžiningumui;

Nuolat tobulinti veiklą – tai pasieks domėdamasi naujovėmis ir stengdamasi įdiegti jas.

Galimybės plėstis - įsitvirtinę rinkoje ir užsitarnavę vartojo palankumą, turės galimybių steigti filialus;

Didinti įmonės pelną – tai galės atlikti didindama apyvartą, minimizuodama sąnaudas, nuolat ieškodama pigesnių būdų įsigyti žaliavas.

Tiesioginį poveikį įmonės veiklai daro konkurentai, todėl, norint, kad verslas būtų sėkmingas, gyvybiškai svarbu yra nustatyti, kas yra potencialūs konkurentai, kokios jų stipriosios ir silpnosios pusės, įvertinti jų vystymo perspektyvas. Mūsų įmonė turės tokį pranašumą, planuojame gėlių salone įkurti mini bibliotekėlę, kurioje klientai galės patogiai atsisėsti ant minkštų baldų ir susirasti informacijos apie augalų bei gėlių priežiūrą. Jeigu reikės patarti ir padėti surasti kokią informaciją, tai puikiai padės mūsų įmonės darbuotojai.

Analizuojant IĮ „Tarp žiedų“ konkurentus nustatyta, kad, lyderio pozicijas šioje verslo srityje užima „Rožių patalas” kuri gyvuoja daugiau kaip 5 metus. Ši įmonė pasižymi plačiu asortimentu ir savo parduotuves yra įkūrusi pačiuose Kauno miesto strateginėse vietose prekybos centruose ( Centras, Akropolis, Šilainiai ir kt..) kur lankosi didžiausi srautai pirkėjų.

Stokojama aiškių pranašumų nuo konkurentų, todėl reikia kuo greičiau juos išskirti ir tai pabrėžti reklamuojantis:

specifinėmis savybėmis – kokybe, originalumu, patvarumu, estetiniu vaizdu, kūrybiškumu;

vienintele savybe, kurios netaiko kiti gėlių salonai Kaune, tai nuolaidų ir lojalumo sistema.

Taigi ši veikla visoje rinkoje užima labai nedidelę dalį, todėl jos augimas yra labai svarbus. Ši veikla yra perspektyvi. Pagal rastus duomenis pagrindiniai vartotojai yra vidutinias pajamas gaunantys gyventojai bei darbingo amžiaus moterys ir vyrai.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 3077 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 36 puslapiai (6388 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Redukas
  • Gėlių salonas
    10 - 5 balsai (-ų)
Gėlių salonas. (2015 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/geliu-salonas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:11
×