Gėlių salono įkūrimas


Įvadas. Praktinis darbas Nr. 1 Rinkodaros kompleksas ir jo elemantai. Praktinis darbas Nr. 2 – 1 Mikroaplinka. Praktinis darbas Nr. 2 – 2 Makroaplinka. Praktinis darbas Nr. 3 Rinkos tyrimas (anketa). Praktinis darbas Nr. 4 Konkurentų analizė. Praktinis darbas Nr. 5 Rinkos segmentavimas. Praktinis darbas Nr. 6 Vartotojo elgesio faktoriai. Praktinis darbas Nr. 7 Prekės politika. Praktinis darbas Nr. 8 Kainos politika. Praktinis darbas Nr. 9 Pateikimo politika. Praktinis darbas Nr. 10 Rėmimo politika. Išvados. Literatūra.

Ryšiai su visuomene: dalyvavimas mugėse, parodose.

Asmeninis pardavimas: darbuotojai dalyvauja seminaruose, nuolat kvalifikuojasi. Gėlių salone dirba 2 floristės.

Paskirstymas – mūsų parduodamos gėlės laikomos atskiroje, tamsioje patalpoje, kurioje temperatūra yra neaukštesnė ir nežemesnė kaip 5-8 ºC šaltyje, nes gėlės ilgiau išlieka nenuvytusios. O laistymo įranga – reguliuoja vandens kiekį.

Pirkėjai išsiskiria pagal amžių, pareigas, išsilavinima, profesijas. Žmonės visada pirkdavo gėles ypatingoms progoms, nors dažnu metu pastebėjome, kad perkant gėles – jokių progų nereikia.

Kainos yra prieinamos kiekvienam pirkėjui,perkančiam gėles. Prekės yra pigios ir brangios, todėl kiekvienas pirkėjas išsirinkti gali pagal savo finansines galimybes. Pajamos gali būti minimalios, bet prekė bus kokybiška. Taip pat atsižvelgiame į infliaciją, žmonių gyvenimo lygį (nedarbą) bei ekonomikos cikliškumą. Ir tada derinsime savo veiklą, prekių kainas, darbo užmokestį darbuotojams.

Mūsų verslas susijęs su gėlėmis bei augalais, todėl ši aplinka turi didelę reikšmę, nes ji pagrindinė mūsų tiekėja. Taip pat reikalinga elektra, vanduo, tai irgi gamtos ištekliai.

124 respondentai atsakė, kad jų amžius yra 19-35m., o 27 respondentai yra iki 18m.

Didžiausios mėnesinės pajamos sudarė 55,4 proc.ir jų suma sudarė iki 500 Lt.

Į klausimą kiek išleidžiate pinigų gėlių pirkimui dauguma respondentų t.y 83, išleisdavo iki 25 Lt.

Dažniausiai gėles pirkdavo gimtadieniu, tai sudarė 109 respondentus.

Respondentų mėgstamiausios gėlės yra rožės, kurios sudarė 48,5 proc.,o tulpės sudarė 21,5 proc.

Net 78,3 proc. atsakė, kad mėgsta gėles.

Į klausimą ar perka nukainuotas gėles net 127 respondentai atsakė, kad ne.

Dažniausiai gėles perka gėlių salonuose,kurie sudarė net 65 proc.

62,4 proc. apklaustųjų sudarė studentinio amžiaus respondentai.

Į klausimą apie apsilankymą gėlių salonuose ir įtakojimą internero gėlių pirkimui, net 72 proc. atsakė, kad tai nesudaro įtakos gėlių pirkimui.

Net 137 respondentai į klausimą ar svarbus darbuotojų aptarnavimas atsakė taip.

  • Microsoft Word 3717 KB
  • 2015 m.
  • 27 puslapiai (2371 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simonaaa
  • Gėlių salono įkūrimas
    10 - 9 balsai (-ų)
Gėlių salono įkūrimas. (2015 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/geliu-salono-ikurimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 19:44
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo