Gėlių stovas techninės užduoties pristatymas


Gėlių stovas. Techninės užduoties reikalavimai. Gaminys turi būti pagamintas. Idėjos paieška. Baigiamąjam darbui reikalingos medžiagos. Mano gaminiui pagaminti reikėjo šių darbo priemonių. Medžiagos / ištekliai. Analogai, jų vaizdai, analizė, apibendrinimas. Technologiniai procesai. Kuriamo gaminio grafinis vaizdas. Technologiniai procesai. Kojų išpjovimas. Kojų šlifavimas. Lakavimas. Užbaigto darbo grafinis vaizdas. Išvados.


Panaudojant ne mažiau kaip 4 konstrukcinius elementus. atliekant ne mažiau kaip 4 skirtingus konstrukcinių medžiagų apdirbimo būdus. vadovaujantis saugaus darbo taisyklėmis. detalių sujungimai turi atitikti gaminio paskirtį ir jungčių techninius reikalavimus. Nurodomos gaminio saugaus eksploatavimo sąlygos, kaip išvengti pavojų.  .

Susipažinus su technine užduotimi ir mokykloje pastebėjus, kad gėlės dedamos ant palangių ir nėra joms padėklų ir stovų, kilo idėja pagaminti gėlių stovą. Idėjos pavyzdžių ieškojau internete. Kai tiksliai nusprendžiau, kokį būtent stovą gaminsiu, susidariau darbo planą ir remiantis technine užduotimi, pradėjau vygdyti pasirinktą projektą.

Gaminys pagamintas naudojant nekenksmingas,lengvai apdorojamas ir montuojamas medžiagas. Medžiagos turi būti naudojamos taupiai.

Dirbant su šiomis darbo priemonėmis reikia laikytis saugaus darbo taisyklių.

  Pirmoje nuotraukoje pavaizduoti mediniai stovai su tekinto medžio pagrindais. Šie stovai atrodo puošnųs su sudėtingais tekinimo ornamentais ir turėtų gan gerai derėti gimnazijos patalpose, bet mano manymu būtų nestabilūs, nes svorio centras yra gan aukštai, o stovo pagrindas siauras.   Antrasis stovas, tai pat medinis su tekintu stiebu.

  • Technologijos Skaidrės
  • MS PowerPoint 1882 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (502 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Tomas
  • Gėlių stovas techninės užduoties pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Gėlių stovas techninės užduoties pristatymas . (2017 m. Spalio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/geliu-stovas-technines-uzduoties-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 03:19
×