Gelžbetoniniai tiltai kursinis darbas


Apkrovos nuo savojo svorio. Įražų skaičiavimas pagal LM1 apkrovos modelį. LM1 modelis antras apkrovimo variantas. LM2 apkrovimo modelis. Armatūros parinkimas perdangos plokštėje. Sijos įražų skaičiavimas. Plokštės įražų skaičiavimas. Armatūros parinkimas sijoje. Literatūros sarašas.


P- šalitilčio plotis, W-gabarito plotis, n1 – eismo juostų skaičius, w1 – eismo juostos plotis, Hex – kraštinių apsauginių juostų plotis, K - atitvarų plotis. Visas tilto plotis yra 15.00 metrų.

Pirmas apkrovimo variantas yra tada kai tik iš vienos apkrovimo juostos yra vienas vežimėlis nes tos pačios abu pas mane niekaip netelpa.

Antrasis apkrovimo variantas yra, tada kai tarp sijų ašių yra du vežimėliai iš skirtingų apkrovos juostų, o atstumas tarp jų 0.5 m.

Apkrovą į tiesinį metrą nuo tik pirmosios apkrovos juostos jau susiskaičiavau tad iš naujo jo neskaičiuoji ji nesikeis, o apkrovą iš antrosios juostos skaičiuoju dabar.

Atstumas, kuriame persidengia apkrovos iš abiejų apkrovos juostų yra 0.35 m tame ilgyje apkrovos iš abiejų apkrovos juostų susidės ir bus didžiausios .

Dabar skaičiuoju influenčių plotus, A2 ir A1 plotai yra vienodi tačiau jų reikšmės bus skirtingos, nes apkrautos skirtingomis apkrovomis.

Tai vienos atskiros ašies 400 kN apkrova, šis modelis naudojamas tik atskirai nuo kitų, šis modelis negali būti derinamas su jokia kita kintamąja ne eismo apkrova.

Tai bus LM1 apkrovos antras apkrovimo variantas jo lenkimo momentas yra lygus 71.1569 kN/m

Prie šio lenkimo momento pridėti dar reikia lenkimo momenta nuo savojo svorio, kuris yra lygus - 3.766 kN/m tai charakteristinis lenkimo momentas yra lygus :

Armatūra plokštėje parenkama priimant jos plotį b lygų 1,0m, storį hf – 0,15m, o maksimalus momentas veikiantis plokštėje yra 101,1459 kN/m.

Didžiausias momentas skaičiuojant viršutinę armatūrą yra 80.92 kNm, o skaičiuojant apatinę – 50.5729 kNm.

Dabar reikia perskaičiuoti viską nes kai skaičiavau

  • Statyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1268 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (3354 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aivaras
  • Gelžbetoniniai tiltai kursinis darbas
    10 - 7 balsai (-ų)
Gelžbetoniniai tiltai kursinis darbas. (2016 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/gelzbetoniniai-tiltai-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 09:14
×