Generatoriai referatas


Generatorius referatas. Kintamosios sroves generatoriaus konstrukcija. Automobilio generatorius referatas. Elektros generatoriai skaidres.

Elektros generatorius. Dalyko tikslas nagrinėti pagrindinius reikalavimus elektros generatoriaus įrenginiams ir tiekimo sistemoms. Įvadas. Elektros generatoriai. Generatoriaus paskirtis. Generatoriaus parametrai. Generatoriai skirstomi. Pagal konstrukcija generatoriai skirstomi. Pagal aušinimą skirstomi. Nuolatinės srovės generatorius. Nuolatinės srovės generatoriaus veikimas. Generatoriaus konstrukcija ir charakteristikos. Kintamos srovės generatorius. Kintamos srovės generatoriaus sandara. Nuolatinės ir kintamosios srovės generatorių palyginimas. Pagrindiniai automobilių generatorių keliami reikalavimai. Generatoriaus eksploatacijos taisyklės. Kokius matavimus atlikti. Norint įsitikinti ar verta ardyti generatorių? Išvados. Literatūra.

Susipažinau su generatoriaus veikimo principu, konstrukcija jam keliamais reikalavimais. Generatoriai yra skirstomi į kintamos ir nuolatinės srovės, nuolatinės srovės generatoriai nebenaudojami automobiliuose dėl savo konstrukcijos, be to jų eksploatacinis laikas yra trumpesnis negu kintamos srovės generatoriaus. Kintamos srovės generatorius yra mažesnis, lengvesnis negu nuolatinės srovės generatorius.

  • Microsoft Word 1361 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (2768 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marius
  • Generatoriai referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Generatoriai referatas. (2013 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/generatoriai-referatas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 05 d. 23:53
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!