Generatorius automobilių referatas


Įvadas. Generatorius. Generatoriaus konstrukcija. Generatoriaus dažniausi gedimai ir jų nustatymas. Tipiški gedimai, kuriuos atspindi kontrolinė lemputė. Generatoriaus pakeitimas. Generatoriaus eksploatavimas. Generatoriaus įtampos reguliatorius. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Atminkite – pilnai iškrautas arba užtrumpintas akumuliatorius gali būti generatoriaus gedimo priežastimi, gali sprogti dėl jame gausiai išsiskiriančių sieros-vandenilio dujų. Įvertinkite akumuliatoriaus būklę, dapilkite distiliuoto vandens ( iki nustatyto lygio), apžiūrėkite klemas, jas išvalykite kontakto su akumuliatoriumi vietoje. Virš 5 metų akumuliatorius rekomenduotume pakeisti. Jeigu, įkrovus (pakeitus į naują) akumuliatorių, simptomai (pastoviai išsikraunantis akumuliatorius, sunkiai besisukantis starteris, užvedimo metu prietaisų skydelyje prigęstančios lempos) išnyksta – Jums pasisekė. Bet, jeigu po tam tikro laiko jie pasireiškia vėl, reikėtų įsitikinti, kad nėra padidintos (virš 0,03A) iškrovos automobilyje stovėjimo metu. Limito viršijimas irgi gali būti išsikraunančio akumuliatoriaus priežastimi bei sutvarkomas tik specializuotame autoservise.

2. Akumuliatorių baterija privalo būti techniškai tvarkinga – reikiamo dydžio ir visai įkrauta.

Įtampos reguliatorius arba įtampos reguliatorius, jų pavadinimo, reguliuoja išėjimo įtampa generatoriaus iki priimtinos vertės, baterijos. Ši vertė turi būti didesnė nei tarp tų pačių įtampos 10 a 15% jo nominaliosios įtampos, Kitaip tariant, tarp 13,5 ir 14,5 voltų.

Atkreipkite dėmesį, kad kai hidraulinis slėgis yra žemas, į droselio (sritis) laikomas uždarytas kalibruoti pavasarį veiksmų užkirsti kelią grįžti. Tai sukelia spaudimą didinti atsižvelgiant į.

Kai pasiekiate tam tikrą vertę, pavasarį yra suspaustas sukelia kamuolys į atvirą atgalinį bilietą. Tai leis dalis srautas yra nukreipiamas atgal, sukelia slėgio nuostolius išėjimo. Tai slėgio kritimas sukels pavasarį stumti kamuolys vėl, uždarymo ištrauka. Tada prasideda, naujo ciklo.

Tai reiškia,, kad su nuolat ištrauka iš skysčio, vožtuvas bus atidaryti ir uždaryti kelis kartus, taip, kad slėgio kontroliuojama produkcija.

Be automobilio įkrovimo sistema, veikimas yra panašus eneratoriumi suteiks baterijos çkrovos, kurių įtampa turi būti didesnė nei 13 voltų. Pasirodo, kad tolesnis veikimas generatoriaus, Ši įtampa didėja palaipsniui iki slenksčio įtampos nepalaiko baterijos. Tada įveskite įtampos reguliatorių, kuris stabilizuoja šią vertę iki priimtino įtampos.

  • Elektronika Referatas
  • Microsoft Word 164 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (1574 žodžiai)
  • Valdas
  • Generatorius automobilių referatas
    10 - 6 balsai (-ų)
Generatorius automobilių referatas. (2015 m. Sausio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/generatorius-automobiliu-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 15:08
×