Generatorius


Įvadas. Generatoriaus veikimo principas. Generatoriaus konstrukcija. Generatoriaus dažniausi gdimai ir jų nustatymas. Tipiški gedimai, kurius atspindi kontrolinė lemputė. Generatoriaus pakeitimas ir eksplotavimas. Generatoriaus pakeitimas. Generatoriaus eksplotavimas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Pilnai iškrautas arba užtrumpintas akumuliatorius gali būti generatoriaus gedimo priežastimi, gali sprogti dėl jame gausiai išsiskiriančių sieros-vandenilio dujų. Įvertinkite akumuliatoriaus būklę, dapilkite distiliuoto vandens ( iki nustatyto lygio), apžiūrėkite klemas, jas išvalykite kontakto su akumuliatoriumi vietoje. Virš 5 metų akumuliatorius rekomenduotume pakeisti. Jeigu, įkrovus (pakeitus į naują) akumuliatorių, simptomai (pastoviai išsikraunantis akumuliatorius, sunkiai besisukantis starteris, užvedimo metu prietaisų skydelyje prigęstančios lempos) išnyksta – Jums pasisekė. Bet, jeigu po tam tikro laiko jie pasireiškia vėl, reikėtų įsitikinti, kad nėra padidintos (virš 0,03A) iškrovos automobilyje stovėjimo metu. Limito viršijimas irgi gali būti išsikraunančio akumuliatoriaus priežastimi bei sutvarkomas tik specializuotame autoservise.

2. Akumuliatorių baterija privalo būti techniškai tvarkinga – reikiamo dydžio ir visai įkrauta.

2. Išnagrinėję generatoriaus konstrukciją sužinojome, iš ko susideda generatorius, kokia yra jo generuojama srovė, kuriems prietaisams naudojama generatoriaus gaunama energija.

3. Apžvelgę generatoriaus eksplotavimo sąlygas, sužinojome, kad tai labai svarbus prietaisas automobiliui išgauti elektros energiją. Be jo, automobilio akumuliatorius labai greitai išsikrautų ir mes nebegalėtumėme eksplutuoti automobilio.

  • Microsoft Word 166 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (1569 žodžiai)
  • Universitetas
  • Valdas
  • Generatorius
    9.5 - 4 balsai (-ų)
Generatorius. (2014 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/generatorius.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 16 d. 07:31
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo