Genetikos inžinerija skaidrės


Genu inžinerija skaidres. Genų inžinerija ppt. Klonavimas skaidrės. Klonavimas ppt. Genų inžinerijos pasiekimai lietuvoje. Genu inzinerijos pasiekimai. Augalu klonavimas. Skaidres apie genetini koda. Genetikos pasiekimai. Genu inzinerijos galimybes.

Viena iš naujausių mokslo sričių - genų inžinerija. Yra iššifruotas genetinis kodas ir tai sudaro galimybę surasti atskirus genus, kurie atsakingi už tam tikros ligos išsivystymą. Surastos technologijos, leidžiančios "iškirpti" genų gabalėlį, tai yra skaldyti dnr. Tai atveria didžiules technines ir medicinines galimybes, bet etinis vertinimas yra sudėtingas. Augalų klonavimas, kaip ir daugelis mokslo pasiekimų, turi ir teigiamų, ir neigiamų pasekmių. Viena vertus - tai galimybė išsaugoti retas ir nykstančias augalų rūšis, kita vertus - klonuojant augalus, mažinama genetinė įvairovė. Įslaptintoje laboratorijoje, esančioje vienoje artimųjų rytų šalyje, kurioje negalioja draudimas klonuoti žmones, jau klonuota. Žmogaus embrionų. Dalis jų jau įsodinta į. Klonuotus kūdikius pagimdyti norinčių moterų gimdas. Nors nė viena įsodintų klonuotų embrionų operacija dar nesibaigė sėkmingai, tai yra, vaisius dar nebuvo sėkmingai išnešiotas ir pagimdytas, daktaras p. Zavosas pareiškė, kad tai esąs tik „pirmasis skyrius” jo vykdomuose „rimtuose” bandymuose atvesti į pasaulį kūdikius, klonuotus iš jų tėvų odos ląstelių.
  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 196 KB
  • m.
  • 8 puslapiai
  • Elvyra
  • Genetikos inžinerija skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Genetikos inžinerija skaidrės. (2012 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/genetikos-inzinerija-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 10:23
×