Genetinis tikrinimas atvejo analizė


Atvejo analizė. Genetinis tikrinimas. Atvejis Nr. Ar būdamas Marijos situacijoje , tikrintumeisi dėl galimos genų mutacijos. Medicininės priežiūros kokybė. 8 straipsnis. Straipsnis 1punktas. Ar sužinojęs teigiamą testo rezultatą , informuotum savo šeimos narius ? Ar Marija turėtų informuoti savo sesutę ? O gal tą turėtų padaryti Marijos gydytojas. Kokią prevenciją vykdytum , atsidūręs Marijos situacijoje.

Taip. Sužinojus teigiamą atsakymą galima būtų imtis veiksmų - darytis dažnesnius profilaktinius tyrimus, naudoti gydytojo paskirtas priemones, kurios mažintų riziką susirgti vėžiu. (Medicininės priežiūros kokybė. 8 straipsnis. Gydytojai turi laiku atlikti diagnostikos, gydymo ir profilaktines procedūras.; 13 straipsnis 1punktas. Gydytojas privalo gerbti paciento teisę pasirinkti gydytoją ir gydymą. )

Taip. Juk jeigu yra su vėžio atvėju susidurę, gali padėti psichlogiškai ir patarti kaip toliau elgtis ir kokių priemonių imtis, kad to išgyventi.

Turėtų, bet galbūt netiesiogiai, o pasakyti, kad reikia atlikti diagnostinius tyrimus, kuriuos visos moterys ir merginos darosi, taip pat ir mama, ir močiutė, ir aš dariausi. O tuo tarpu gydytoją perspėti, kad neįbaugintų taip jaunesnės sesutės, nes juk nežinia kaip ji gali sureaguoti, juk ji neišmano tokių dalykų ir tai gali paveikti labai stipriai paveikti jos psichologinę būklę. (17 straipsnis. Esant nepalankiai prognozei, pacientui turi būti pranešama rūpestingai ir taktiškai. Pranešimas apie sunkią ligą ir prognozę turi būti nuslėptas nuo paciento, jei gydytojas yra tikras, kad toks žinojimas suteiks pacientui kančias ar kitaip paveiks jo sveikatą.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (352 žodžiai)
  • Goda
  • Genetinis tikrinimas atvejo analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Genetinis tikrinimas atvejo analizė. (2015 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/genetinis-tikrinimas-atvejo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 03:11
×