Geodezija kursinis darbas


Geodezijos kursinis darbas. Geodezijos diplominis. Geodezijos bakalaurinis darbas. Geodezijos kursinis. Geodezijos diplominis darbas. C++ kursinis. Poligonometrinis. Geodezijos ir kadastro diplominio temos. Diplominis darbas apie gps. Žemės sklypo padalijimo pavyzdys, kursiniai.

Įvadas. Pradinės medžiagos analizė. Žemėlapio charakteristikos. Vietovės ir darbų objekto fizinės bei geografinės sąlygos. Lks. Stačiakampių koordinačių tinklo braižymas ir planų lapų nomenklatūros nustatymas. Esamo valstybinio geodezinio pagrindo analizė. Topografinės nuotraukos geodezinio pagrindo techniniai reikalavimai. Horizontaliojo geodezinio pagrindo projektas ir jo numatomo tikslumo skaičiavimas. Grafinis poligonometrinių ėjimų projektas. Ilgiausio poligonometrinio ėjimo numatomo tikslumo skaičiavimas. Poligonometrinio ėjimo formos nustatymas. Poligonometrinio ėjimo silpniausio taško ribos paklaidos nustatymas. Linijų ilgių matavimo paklaidų veikimo analizė. Kampų matavimo paklaidų veikimo analizė. Aukščių geodezinio pagrindo projektas ir jo numatomo tikslumo skaičiavimas. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.

Kursinio projekto programa apima geodezinių darbų komplekso analizę. Kursinis projektas susideda iš keletos dalių: pradinės medžiagos analizės:žemėlapio charakteristikos, vietovės ir darbų objekto fizinių ir geografinių sąlygų; LKS94 stačiakampių koordinačių tinklo braižymo ir planų lapų nomenklatūros nustatymo; valstybinio geodezinio pagrindo analizės; valstybinio horizontaliojo ir aukščių pagrindo sutankinimo (GPS ar poligonometrijos būdais.

Ko gero pats svarbiausias iš visų šio darbo tikslų yra įtvirtinti teorines žinias įgytas pirmo ir antro kurso metu, klausanti topografija1, topografija2, geodezija1 bei geodezija2 dėstomos medžiagos. Atliekant kursinio projekto užduotis išmoksime praktiškai pritaikyti iki šiol įgytas teorines žinias, mokinsimės rinkti informaciją reikalingą tik konkrečiai užduočiai ir stengsimės ją apdoroti bei panaudoti tik būtiniausius joje pateiktus faktus.

  • Geodezija Kursinis darbas
  • Microsoft Word 687 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai (4980 žodžiai)
  • Universitetas
  • Modestas
  • Geodezija kursinis darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Geodezija kursinis darbas. (2012 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/geodezija-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:39
×