Geodezijos baigiamoji praktika


Baigiamoji praktika savarankiško darbo užduotis. Vį “Valstybės žemės fondas” veiklos aprašymas. Įmonės ar padalinio vadovo funkcijos bei darbų organizavimas ir pasiskirstymas. Įmonės ar padalinio vadovo funkcijos. Darbų organizavimas ir pasiskirstymas. Geodeziniai matavimo prietaisai, kuriais atliekami matavimai, jų techninės charakteristikos. Duomenų kaupiklis Trimble TSC. Gps/gnss imtuvas trimble r. Mechaninis el. tacheometras Trimble M. Programinė įranga taikoma geodezinių, topografinių, kadastrinių matavimo duomenų apdorojimui bei naujų informacinių technologijų analizė. GeoMap. Byla. Matavimo rezultatų apdorojimas. Konkrečiai studento atliktų įmonėje darbų apžvalga (su atliktu darbų schemomis, planais, brėžiniais). Geodezinių, topografinių, kadastrinių darbų kontrolė. Planų derinimas ir išleidimas. Saugos darbe dokumentacija, jos įforminimas. Studento išvados ir pasiūlymai dėl darbų organizavimo bei atlikimo. Naudotų informacijos šaltinių sąrašas.

Visi darbuotojai atsako už savo darbus ir jei mano kad padarė klaidų duoda kolegai patikrinti ir tik tada siunčia į Nacionalinę žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos patikrai.

Visi planai buvo derinami su NŽT prie ŽŪM ir kitomis institucijomis kurios buvo reikalingos pagal sklypo vietovę ir šalia esančius objektus.

11. Pavojingi, kenksmingi ir kiti rizikos veiksniai statybos darbo vietoje:

11.10. Blogos oro sąlygos (temperatūra, drėgmė, ventiliacija ir t.t.) darbo vietoje;

11.11. Dulkės (organinės ir neorganinės kilmės), alergiškai veikiančios visą organizmą;

13. Projektuotojo darbo vietoje bendras triukšmo lygis neturi viršyti 85dBA, o oro užterštumas – higienos normose nurodytų dydžių.

20.4. Padalinio vadovas įformina darbo užduoties ir išduoda paskyrą - leidimą, atsižvelgdamas į darbų pavojingumą bei kenksmingumą.

20.6. Privalo patikrinti: apsaugų pritvirtinimo patikimumą; apsaugų pritvirtinimo patikimumą; prietaisų tikslumą; ar taisyklingai sumontuoti prietaisai; ar prietaisai nesudrėkę; ar įkrautos prietaisų baterijos;

24. Naudoti dėžutę ar krepšį instrumentams ir tvirtinimo detalėms pernešti.

37. Vengti pavojaus kai kiti darbuotojai nesilaiko saugaus darbo taisyklių;

40. Susidarius avarinei situacijai, pastebėjus bet kokius gedimus, nedelsiant nutraukti darbus, apie tai pranešti direktoriui, ar darbo vadovui.

41.1. Nukentėjusiajam suteikti pirmąją medicinos pagalbą, jeigu reikia, iškviesti greitąją pagalbą;

42.1. Prireikus iškviesti specialiąsias tarnybas: bendru pagalbos telefonu - 112; Telekomo telefonais: policiją- 02; greitąją medicinos pagalbą- 03, ugniagesius - 0l;

45.5 Laikytis asmens higienos reikalavimų, nusiplauti rankas, veidą, jei yra galimybė, nusiprausti po dušu, apsirengti švariais drabužiais, darbo drabužius sudėti į tam skirtas spinteles.

Patirties trūkumui esant, buvo sunku atlikti, kai kurias užduotis, bet praktikos metu esantys žinių trūkumai buvo užpildyti.

  • Geodezija Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 341 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (3512 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mysha
  • Geodezijos baigiamoji praktika
    10 - 2 balsai (-ų)
Geodezijos baigiamoji praktika. (2014 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/geodezijos-baigiamoji-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 03:24
×