Geodeziniai prietaisai testo klausimai ir atsakymai


Kokie virpesiai vadinami harmoningais (virpesių lygtis ir grafikai. Harmoningų elektromagnetinių virpesių rūšys. Elektromagnetinių virpesių moduliacijos rūšys. Elektromagnetinių virpesių šaltiniai. Atstumo matavimo panaudojant elektromagnetines bangas principas ir metodai. Elektromagnetinių virpesių sklidimas atmosferoje. Išvardinkite harmoningų virpesių svarbiausius parametrus (parašykite harmoningų virpesių lygtį ir grafikąKokiais vienetais matuojami svarbiausi virpesių parametrai? “. Kokiu greičiu sklinda elektromagnetiniai virpesiai. Ką reiškia šie simboliai ir formulės?

Šviesos ir radijo, priklausomai nuo šaltinio tipo. Elekrooptiniuose geodeziniuose prietaisuose yra naudojami harmoningi moduliuoti elektromagnetiniai virpesiai. Elektromagnetiniai harmoningi virpesiai yra tokie virpesiai, kurie vyksta palei sin arba cos dėsnį :

Taigi tolimačio siųstuvas spinduliuoja moduliuotuosius virpesius, kurios matuojamos linijos kryptimi iš taško A į tašką B „perneša“ nešlio virpesiai. Atstumas matuojamas nustatant siunčiamų ir atsispindėjusių mastelinių virpesių parametrais. Nešlio virpesiai paprastai būna GHz dažnio , o masteliniai MHz.

Elektomagnetinių virpesių sklidimo greitis v priklauso nuo virpesių sklidimo matavimo aplinkoje sąlygų. Šviesos virpesiai ir elektromagnetinės bangos sklinda beveik tiese. Atmosferos parametrai sumažina virpesių sklidimo greitį, iškraipo virpesių trajektoriją dėl to atsiranda netikslumų. Sklisdami atmosferoje virpesiai išsisklaido , susilpnėję ir pakinta parametrai. Pastovus greitis tik vakuume žymimas o.

  • Geodezija Testas
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (363 žodžiai)
  • Džastina
  • Geodeziniai prietaisai testo klausimai ir atsakymai
    10 - 4 balsai (-ų)
Geodeziniai prietaisai testo klausimai ir atsakymai. (2015 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/geodeziniai-prietaisai-testo-klausimai-ir-atsakymai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 12:24
×