Kaimo ir miesto gyvenimo skirtumai

Gabrielė

Kuo skiriasi gyvenimas mieste ir kaime? Prašau atsakykite, būčiau labai dėkinga.

KlausimaiGeografijaLygis: Mokykla18 atsakymųKlausimas atsakytas
Gegužės 24 d. 15:29
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (18)

Vaida

Ne tik žemės ūkio technika, bet ir daugybė kitų skirtumų skiria miesto ir kaimo gyvenimą. Žinoma, mieste niekada nepamatysite pūškuojančio traktoriaus ar lėtai savo dantis išskleistus vežančio kombaino. Vos išvažiuojate iš miesto, šie padarai it kažkokie keisti laukiniai gyviai, sutinka jus laukuose, pievose. Tačiau pažvelkime plačiau ir pažiūrėkime, kokių dar žmonės pastebi skirtumų tarp miesto ir kaimo gyvenimo. Skiriasi transportas, kurį matai per langą. Kaimuose nesutiksite tokių transporto priemonių kaip riedžių, troleibusų, tramvajų, metro, taip pat mažiau čia bus riedučių ar elektrinių paspirtukų, kuriuose dabar taip mėgsta miesto gyventojai. Kai žmonės vieni kitus pažįsta, atsiranda glaudesni ryšiai pačioje bendruomenėje ir tai leidžia turėti kokybiškus santykius su visuomene. Skirtinga darbų pasiūla mieste yra nepalyginama su kaimu. Kaime yra tik keli darbai, kuri gali eiti dirbti ir gauti stabilų atlyginimą, tačiau taip pat čia yra daugiau galimybių kurti kažką savo.

Gegužės 24 d. 15:51 Geriausias atsakymas
Neria

Gyvenimas kaime ir mieste skiriasi labai daugeliu dalyku, vienas iš jų - žmonių tankis ir judėjimas. Kaime žmonių, tuo tarpu ir mašinų yra mažiau tai yra lygu ramesniam gyvenimui. Taip pat kaime daugiau nepaliestos gamtos ir gyvūnų, gaivus oras, nėra įmonių ir fabrikų. Dauguma žmonių kaime užsiima ūkininkavimu. O mieste žmonių daug, mašinų, autobusų taip pat.

Gegužės 24 d. 16:18 Geriausias atsakymas
Monika

Kaime zmogus tikrai jauciasi laisvesnis. Niekas nevarzo jo judejima, ten viskas paprasciau. Taip pat sviezias oras, savo vaisiai ir darzoves, kas irgi yra labai svarbu. Jeigu yra karves, vistos tai dar ir savo kiausiniai bei pienas. Del to zmonems reikia maziau pinigu, nes dauguma produktu, kuriuos mes perkame parduotuveje, jie turi. 

Gegužės 24 d. 20:26 Geriausias atsakymas
Sigita

Mieste tempas, nes didesni atstumai, zmoniu, automobiliu, eiliu srautai. Mieste uzterstesnis oras, daugiau streso, triuksmo. Kaime letesnis tempas. Bet mazesnis paslaugu ir prekiu pasirinkimas. Norint ju  gauti daugiau, tenka vaziuoti i miesta. Kaime maziau islaidu, jes nuo tasko A i taska B galima nueiti pesciomis, mieste reikia vaziuoti auto arba viesuoju transportu. Bet mieste labiau isvystyta infrostruktura, lengviau gauti tam tikra paslauga ar pagalba. 

Gegužės 25 d. 11:32 Geriausias atsakymas
innes

Gyvenimas mieste nera toks geras kaip atrodo, nes mašinos teršia gamta, o pati gamta mažėja ir vystosi pramones vis didesne rinka, tai reiškia, kad tarša didėja, gyventoju skaičius taip pat ir mes kvėpuojame dujomis ir visais kitais taršos dalykais. Tuo tarpu kaime gyvenant, mažesne tarša, nes su tuo susitvarko pati gamta, tara sugeria augalai, mažesnė pramone, žmonės viska augina patys ir iš to pragyvena.

Gegužės 25 d. 12:29 Geriausias atsakymas
Amelija

Gyvenimas kaime ir mieste tikrai labai skiriasi. Pradedant nuo to, kad kaime yra labai daug darbų. Mieste dažniausiai sėdi bute ir nieko neveiki, bet kaime nėra tokių dalykų, ten visada judi, kažka veiki ir pnš. Man asmeniškai kaimo gyvenimas labiau prie širdies, nes ten gamta ir grynas oras.

Gegužės 24 d. 15:59
Eslanda

Miesto gyventojai, šalia turi pramonės centrus pilna parduotuvių, o kaimo gyventojams produktus sunkiau įsigyti, nes tenka keliauti gana toli į miestą.

Gegužės 24 d. 16:17
Creeds

Mieste yra daug daugiau žmoniu, daugiau triukšmo, daugiau visko, mieste pastoviai vyksta judėjimas o kaime atvirkščiai visada ramu tylu, mažai žmoniu ir taip toliau.

Gegužės 24 d. 16:59
bbz

Kaime oras gaivesnis nx, mieste kiaules sert daugiau kainnuoja

Gegužės 24 d. 17:26
Linas

Pirma mieste yra daug didesnis oro užterstumas antra mieste viskas vyksta taspats per tapati negali daug keliauti kaip kaime kaime yra daug  daugiau vietos gali i lauka tiesiog iseit nuogas nieks taves nepastebės ko mieste negali padaryti. Kaime maloniau būti vienaam gali būti tik su savo mintimis

Gegužės 24 d. 18:21
Meida

Kaimo ir miesto gyvenimai yra labai skirtingi. Kaime nėra tiek daug pramogų ir darbų kaip mieste, bet kaime yra švaresnis oras ir galima pailsėti nuo miesto šurmulio.

Gegužės 25 d. 11:13
Ina

Gyvenimas kaime ir mieste labai skiriasi. Skiriasi namai, gamta ir pats gyvenimo būdas. Kaime yra žymiai ramiau, mažiau automobilių, šalia miškas ar vandens telkinys, daug gyvūnų. Mieste yra tikrai daugiau triukšmo, daugiau įvairių parduotuvių ar įdomios veiklos, tačiau gyvenimas kaime turi ir minusų ir pliusų. Taip pat ir mieste.

Gegužės 25 d. 13:01
Tautvydas

Kaimas nuo miesto skiriasi labai. Visų pirma mieste gyvena daugiau žmonių - populiacija. Antra, žmonės gyvenantys kaime yra statistiškai stipresni, nes kaime visada yra darbo. Kaime geresnis oras, kadangi ten važinėja mažai transporto priemonių.

Gegužės 25 d. 16:18
Titas

Kaime turime gaimybę turėti tvirtą ryšį su gamta. Mieste komunikacija su vitovėmis lengvesnė. Kaime žmonės  šiltesni.

Gegužės 25 d. 19:00
Sebastian

Gyvenimas kaime ir mieste tikrai labai skiriasi. Kaime yra labai daug vizinio darbo. Mieste dažniausiai sėdi dirbama ofise. Mieste gali nupirkti reikalingus produktus o kaime nėra tokios galimybės

Gegužės 25 d. 22:24
Žydrūnė

Gyvenimas mieste yra labai komfortiškas, atsižvelgiant į tiek jaunąją kartą, tiek vyresnio amžiaus. Jaunąjai kartai - lengviau pasiekiami prekybos ir laisvalaikio centrai, laisvalaikio užsiėmimo vietos, gali lankyti įvairias užklasines veiklas, labai didelė pasiūla jaunimui lankyti kokį nors būrelį. Nuo matematikos, robotikos iki muzikos mokyklų. 

Gyvenimas kaime - vaikus užgrūdina visoms gyvenimo sąlygoms, tiek malkų pjovimu, elektros dingimu ar karšto vandens. Atranda įvairių būdų ir pasilinksminimui, laisvalaikio praleidimui. 

Gegužės 26 d. 00:50
Lolas

Kaimas yra žymiai gražiau, ten gaivesnis oras.

Gegužės 26 d. 14:09
Lora

Gyvenimas kaime ir mieste skiriasi labai daugeliu dalyku, vienas iš jų - žmonių tankis ir judėjimas. Taip pat kaime daugiau nepaliestos gamtos ir gyvūnų, gaivus oras, nėra įmonių ir fabrikų.

Gegužės 26 d. 15:08
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo