Karų ir konfliktų geografija

1. Ar pritariate Lietuvos karių siuntimui į karinių konfliktų vietas.Kodėl?

2.Panagrinėk ir padaryk išvadų apie branduolinio ginklo paplitimą pasaulyje.

KlausimaiGeografijaLygis: Mokykla2 atsakymaiKlausimas atsakytas
Kovo 3 d. 10:30
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (2)

Aistė

Taip pritariu, kad Lietuvos kariai būtų siunčiami į karinių konfliktų vietas. Tiesiog šioje vietoje Lietuva kaip NATO ir ES narė yra atidavusi dalį savo suvereniteto (nepriklausomybės) šioms organizacijoms. Visos valstybės priklausančios NATO ar ES turi reaguoti į šių organizacijų reikalavimus. Taip pat negalima ignoruoti, jog Lietuvos karinės specialiosios pajėgos yra stipriausios pasaulyje, taigi Lietuvos karinis indėlis yra labai didelis kitose karinėse ir mūsų šalies asmeninėse karinėse organizacijose.

2. Branduolinis ginklas yra geras būdas padaryti daug žalos vienu ėjimu - vienu branduolinės bombos sprogimu galima iš karto sunaikiti visą miestą (200 tūkst. žmonių) ir dar klausimas, kiek lieka sužeistųjų ar gavusių radiacijos žalos. Branduolinis ginklas praktikoje buvo panaudotas tik du kartus - abu kartus JAV numetė bombas ant Japonijos II Pasaulinio karo metu. Dabar egzistuoja dvi skirtingos nuomonės apie branduolinius ginklus - viena tai, jog toks ginklas yra nereikalingų žūdymų užtaisas, kiti ginčijasi, jog būtent branduolinio ginklo atnešta destrukcija priartino II Pasaulinio karo pabaigą ir padėjo išvengti daugiau nereikalingų žūčių. 

Šiuo metu branduolinius ginklus turi ne viena valstybė, tačiau tai daugiau primena Šaltojo karo puikybes ir matavimąsi, kas turi daugiau galios ar jėgos. Paprastiems civiliams ir kariams branduolinis ginklas yra priešas, tačiau siekiantiems valdžios, vadovams, kurie karinius nesutarimus stebi iš šalies - branduolinis ginklas yra artimas kompanijonas dėl savo destrukcinės galios ir efektyvumo.

Kovo 4 d. 08:27 Geriausias atsakymas
Karo

Jeigu Lietuvoje nebūtų privalomosios karo tarnybos, tai tada jie galėtų siųsti savo karius kur nori, Aistės komentaro net neskaitykit, nes ji neturi nieko bendro su kariuomene ir jos intelekto koeficientas žemiau 0. Vien dėl to , kad nusenę kvailiai nepasidalina kuo nors ar dėl ko nors nesutaria, Lietuva dėl to neturėtų kištis, ypač, kai į kariuomenę imami žmonės prieš jų valią.

Kovo 4 d. 13:14
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo