Geografijos skaidrės apie Kolumbiją


Kolumbija. Geografinė padėtis Gyvoji aplinka Gyventojai ir gyvenvietės Kultūra Ekonomika Transportas. Įvadas. Geografinė padėtis. Kolumbija- tai valstybė Pietų Amerikos šiaurės vakaruose. Gyvoji aplinka. Rytuose, savanose auga savanoms būdingi augalai krūmai. Gyvūnai. Mėlynai Geltona Ara. Augalai. Tuklė. Gyventojai ir gyvenvietės. Turėdama virš 40 mln. gyventojų, Kolumbija yra 3 pagal gyventojų gausą Lotynų Amerikos šalis. Būstai. Daugelis kolumbiečių gyvena skurdžių kvartaluose. Kultūra. Kolumbijos kultūra – tai metisiška kultūra. Valgis. Tradicinis Kolumbijos valgis – Bandeja paisa. Muzika. Kolumbijos muzikoje be įprastų Lotynų Amerikos bruožų. Kumbija. Ekonomika. Po išgyvento pastovaus ekonomikos augimo. Kolumbija turi pakankamai išvystytą transporto tinklą. Šaltiniai.


Geografinė padėtis Gyvoji aplinka Gyventojai ir gyvenvietės Kultūra Ekonomika Transportas.

Turėdama virš 40 mln. gyventojų, Kolumbija yra 3 pagal gyventojų gausą Lotynų Amerikos šalis. Kolumbija užima taip pat 3 vietą pagal juodaodžių kiekį. Kolumbija suskirstyta į 32 departamentus ir sostinės apygardą. Departamentai suskirstyti į savivaldybes.

Kolumbijos kultūra – tai metisiška kultūra, su ryškia indėniška ir europietiška įtaka. Labai aiškiai dominuoja viena religija – net apie 90% Kolumbijos gyventojų yra katalikai. Kolumbijos kultūra iš esmės niekom neišsiskiria iš kitų Lotynų Amerikos šalių. Valstybinė kalba ispanų.

  • MS PowerPoint 2190 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (524 žodžiai)
  • Diana
  • Geografijos skaidrės apie Kolumbiją
    10 - 3 balsai (-ų)
Geografijos skaidrės apie Kolumbiją. (2016 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/geografijos-skaidres-apie-kolumbija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 05:10
×