Geografijos testas Pietų Amerika


Pietu amerikos stepe. Didziausia pietu amerikos zemuma. P.amerikos stepe. Pietu amerikos stepes pavadinimas. P.amerikos paukstis. Kaip vadinamos stepes pietu amerikoje. P.amerikos pauksciai. Puetu amerikos stepe. Ekonomiskai stipriausia pietu amerikos valstybe. Miško darbai amerikoje.

Kaip vadinama aukščiausia P. Amerikos viršūnė? Kaip vadinama ilgiausia ir vandeningiausia P. Amerikos upė? Kaip P. Amerikoje vadinama potvynių sukelta banga? Kaip vadinami P. Amerikos kalnai, kurie tęsiasi visa vakarine P. Amerikos dalimi? Kaip vadinasi aukščiausias pasaulio krioklys, kuris yra P. Amerikoje? Kaip vadinasi P. Amerikos drėgnuosiuose miškuose gyvenantis labai mažas. Koks didžiausias P. Amerikos ežeras? Kaip P. Amerikoje vadinamos stepės? Kelintas pagal žemyno didumą yra P. Amerikos žemynas? Koks didžiausias P. Amerikos ežeras? Kokių iškasenų P. Amerikoje yra? Koks Brazilijos sostinės pavadinimas? Kokia indėnų gentis gyveno prie Titikakos ežero? Kokia P. Amerikos didžiausia ir ekonomiškai stipriausia šalis? Kaip vadinami inkų palikuonys? Į kokį vandenyną įteka Amazonės upė? Kaip vadinami Amazonės miškai? Koks Amazonijos plotas? Koks didžiausias Amazonijos miškų paukštis? Kaip P. Amerikoje vadinami skurdžių kvartalai? Kaip Amazonės čiabuviai vadina žuvį arapaimą? Kokiame pusrutulyje neišsidėstęs P. Amerikos žemynas? Kaip vadinama didžiausia P. Amerikos žemuma? Kelinta pagal ilgį pasaulyje yra Amazonės upė? Kas yra pončas?
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (381 žodžiai)
  • Jura
  • Geografijos testas Pietų Amerika
    10 - 3 balsai (-ų)
Geografijos testas Pietų Amerika. (2013 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/geografijos-testas-pietu-amerika.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 00:07
×