Geografinės informacinės sistemos (GIS)


Įvadas. Įmonės charakteristika. AGI tikslas yra teikti vartotojams aukštos kokybės kartografinius produktus ir paslaugas. Tiriamoji veikla įmonėje. Ypatingi laimėjimai. Darbų organizavimas. Atliekamų darbų technologija. Atliekami darbai ir naudojama technologija. ANALIZĖ Vandens ir kanalizacijos cisternos. Darbo rezultatai. Vienas iš Lietuvoje esančių valymo įrenginių. Išvados ir pasiūlymai.


Siekiant plėsti potencialių klientų ratą, ieškant darbų užsienio rinkose, 2006 m. pradžioje, visapusiškai įvertinus AGI patikimumą, LR Ūkio ministerija įtraukė įmonę į potencialių NATO konkursų dalyvių sąrašą. Tai leis, visu pirma susipažinti su NATO skelbiamais kartografinių darbų konkursais, bei įvertinus AGI galimybes, juose dalyvauti. Tikintis gauti papildomų užsakymų, toliau palaikomi glaudūs ryšiai su buvusiais AGI partneriais užsienyje – EUROSENSE BELFOTOP N. V. (Belgija), C.H.S Continental Hightech Services (Prancuzija), BSF Luftbild und Vermessungen GmbH (Vokietija) ir kitais. Tikimasi atnaujinti ryšius su Latvijos Respublikos organizacijomis atsakingomis už Latvijos kartografavimą, siekiant abipusiai naudingo bendradarbiavimo.

Manau, kad AGI vadovai priklauso naujiesiems valdymo stiliams. Visiems skyriams vadovauja skyrių vadovai – tai autoritetingos, visuotinai pripažintos asmenybės, užsitarnavusios kolektyve pasitikėjimą. Jie organizuoja skyriaus darbą, priima sprendimus ir juos perduoda grupių vadovams. Skyriai suskirstyti į grupes po 6 – 10 žmonių. Grupėms vadovauja grupių vadovai. Jie organizuoja grupės darbą, perduoda informaciją pavaldiniams, nuolat palaiko ryšį su savo skyrių vadovais. Informacija perduodama ir žodžiu ir raštu - tai yra verbalinė komunikacija.

Praktikos metu didžiausią dalį atlikome su GIS programinės įrangos tarpe išsiskiriančia kompanijos ESRI pagaminta ArcGis programa, kuri yra pilnavertė sistema, skirta kūrimo ir valdymo sprendimų vystymui, pritaikant geografines žinias. Naudojantis šia programa galima atlikti nuodugnią analizę, gauti išsamesnį duomenų supratimą ir priimti kompetentingus aukšto lygio sprendimus.

  • Geodezija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1918 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (1154 žodžiai)
  • Greta
  • Geografinės informacinės sistemos (GIS)
    10 - 7 balsai (-ų)
Geografinės informacinės sistemos (GIS). (2016 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/geografines-informacines-sistemos-gis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 00:54
×