Geografinės zonos


Geografinė zona. Kas yra geografines zonos. Kas yra geografine zona. Geografines zonos vikipedija. Kietalapiu retmiskiai bei krumynai. Retmiskiai. Lietuvos geografine zona. Kokios yra geografines zonos. Lietuvos geografinės zonos. Graikijos geografinės zonos.

Geografijos skaidrės. Geografinės zonos. Kas tai yra geografinės zonos? Skiriamos devynios geografinės zonos. Pazonės. Platuminis geografinis zoniškumas. Tropiniai miškai. Savanos, sausieji atogrąžų miškai ir retmiškiai. Dykumos ir pusdykumės. Kietalapių retmiškiai bei krūmynai. Stepės ir miškastepės. Spygliuočių miškai (taiga). Tundros ir miškatundrės. Arktinės bei antarktinės dykumos ir ledynai. Plačialapių ir mišrieji miškai. Klimatas plačialapių ir mišriuose miškuose. Dirvožemis miškuose. Medžiai mišriuose miškuose. Gyvūnija mišriuose bei plačialapiuose miškuose. Žmonių įtaka miškams. Saugokime miškus.

Geografinės zonos. (2013 m. Vasario 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/geografines-zonos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 04:27