Geografinių informacinių sistemų šakos profesinės veiklos praktika


Įvadas. Teorinė dalis. Promark. Imtuvo apžvalga. Analitinė dalis. Gis duomenų surinkimas promark. Duomenų įkėlimas į programinę įrangą. Duotos teritorijos atributinė informacija ir kelio ženklų sukūrimas. Network analyst taikymas. Išvados. Naudota literatūra.

1.Naudojantis ProMark3 imtuvu surinkti duomenis apie Kaune esančias gatves: Partizanų gatvė, V.Krėvės prospektas. Surinkti duomenys apie šalia esančius kelio ženklus. Surasti šeši autobuso stotelių kelio ženklai, aštuoni pėščiūjų perėjos kelio ženklai ir vienas stop ženklas.

2.ArcMap programoje keliams ir ženklams buvo papildyta atributinė informacija. Keliai papildyti gatvių pavadinimais ir gkodais. Kelių gkodas yra gc12, nes keliai yra asfaltuoti. Ženklų sluoksnis papildytas tik vienu laukeliu- pavadinimas, kuriame surašyta kelio ženklų pavadinimai.

3.Buvo sukurti simboliai kelio ženklams žymėti.

4.Naudojantis ArcCatalog programa New Netwrok Detaset įrankiu, kelių sluoksniui buvo sukurtas geometrinis tinklas.

5.Network Analyst plėtinio pagalba, naudojant New Service Area, buvo sukurti kelio ženklų pasiekiamumo palygonai, kas 200, 400 ir 600 metrų.

6.Sumaketuotas žemėlapis, kuriame įterpta legenda, šiaurės rodyklė, žemėlapio pavadinimas ir darbo autoriai. Žemėlapis eksportuotas į pdf failą, kad būtų galima atspauzdinti.

  • Geodezija Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 2577 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (1227 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrius
  • Geografinių informacinių sistemų šakos profesinės veiklos praktika
    10 - 2 balsai (-ų)
Geografinių informacinių sistemų šakos profesinės veiklos praktika. (2013 m. Birželio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/geografiniu-informaciniu-sistemu-sakos-profesines-veiklos-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 23:00
×