Geometrijos konspektas


Kaip rasti apibrezto apie trikampi apskritimo centra. Trapeciju rusys. Lygiasonis ir lygiakrastis trikampiai. ju savybes. Lygiasonis ir lygiakrastis trikampis ju savybes. Trikampio ploto centras. Kosinusu teorema power point. Trikampio plotas-kaip rasti centra ibrezto apskritimo. Lygiasonio trikampio teorema. Staciakampio pusiaukampinė, ar taisyklingas trikampis. Geometrijos taisykles referatas.

Lygiašonis ir lygiakraštis trikampiai. Jų savybės. Trikampio ploto formulės. Stačiojo trikampio plotas. Lygiakraščio trikampio plotas. Pitagoro teorema. Sinusų teorema. Kosinusų teorema. Trikampio pusiaukraštinės savybės. Trikampio pusiaukampinės savybės. Stačiojo trikampio. Kaip rasti apibrėžto apie trikampį apskritimo centrą? Kaip rasti įbrėžto apie trikampį apskritimo centrą? Talio teoremos. Kvadrato ypatybės. Lygiagretainio plotas. Rombo plotas. Trapecijos plotas. Trapecijų rūšys. Trapecijos savybės. Rombo savybės. Lygiagretainio savybės. Taisyklingasis šešiakampis. Apskritimo ilgio formulė. Skritulio plotas. Skritulio išpjovos formulė. Apskritimo lietinės ir jos savybės. Įbrėžtinis ir centrinis kampai.
  • Matematika Skaidrės
  • MS PowerPoint 140 KB
  • 2012 m.
  • 32 puslapiai (1497 žodžiai)
  • Geometrijos konspektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Geometrijos konspektas. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/geometrijos-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 14:04
×