Geotekstilė


Geotekstilė. Kas yra geotekstilė? Geotekstilės paskirtis. Kur naudojama geotekstilė? Austinė geotekstilė. Austinės geotekstilės pritaikymas. Kas yra geotekstilė? Geotekstilė yra pralaidus vandeniui audinys. Atskyrimas ir stabilizavimas Atskiriant sluoksnius taupomas galutinis sluoksnis bei gaunamas didesnis jo tankumas. Apsauga Geotekstilė apsaugo nuo mechaninių pažeidimų – aštrių akmenų. Kur naudojama geotekstilė? Naudojama įrengiant Kelius be. Austinė geotekstilė gaminama atsižvelgiant į ekonominius ir eksploatacinius rodiklius iš specialiai apdorojamo polipropileno. Apsaugai. Grunto armavimui. Ant grunto polių. Ant polių. Neaustinė geotekstilė. Neaustinės geotekstilės gaminamos kamšytiniu būdu. Neaustinės geotekstilės paskirtis. Atskyrimas Tai yra pagrindinė neaustinės geotekstilės. Filtracija Neaustinė geotekstilė filtracijai plačiai naudojama kelių darbuose ir geležinkelių konstrukcijose. Drenažas Neaustinės geotekstilės naudojamos drenažui grunto ir statybos darbuose. Apsauga Neaustinės geotekstilės apsaugai dažniausiai naudojamos atliekų tvarkymo sistemose ir tunelių konstrukcijose. Armavimas Mechaninės ir hidraulinės neaustinės geotekstilės savybės leidžia ją. Geotekstilė Geoproma. Geotekstilė Geoproma yra pagaminta iš 100% UV stabilizuotų ir termiškai apjungtų polipropileno gijų. Tarnauja kaip pagrindas daugeliui įvairių skirtingų medžiagų (trinkelės. Techniniai parametrai Medžiagos svoris 90 g/m². Literatūra.


Kas yra geotekstilė? ,,....3 Geotekstilės paskirtis: 4 Kur naudojama geotekstilė? 6 Austinė geotekstilė 8 Austinės geotekstilės pritaikymas: 9 Neaustinė geotekstilė 12 Neaustinės geotekstilės paskirtis: 13 Geotekstilė Geoproma 18 Literatūra 20.

Atskyrimas Tai yra pagrindinė neaustinės geotekstilės, plačiai naudojamos kelių ir geležinkelių konstrukcijose, funkcija. Ši funkcija apibūdinama kaip gretimų skirtingos granulometrijos gruntų ar užpildo medžiagų apsauga nuo susimaišymo, naudojant geotekstilę.

Drenažas Neaustinės geotekstilės naudojamos drenažui grunto ir statybos darbuose. Drenažas gali būti apibūdinamas kaip kritulių, gruntinio vandens ir (arba) kitų skysčių praleidimas geotekstilės plokštuma.

Armavimas Mechaninės ir hidraulinės neaustinės geotekstilės savybės leidžia ją, kartu su geoitinklais, naudoti grunto armavimui ir atraminių sienučių įrengimui. Svarbiausios savybės, naudojant geotekstilę armavimui – stipris tempiant ir pailgėjimas.

  • MS PowerPoint 1731 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (630 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aušra
  • Geotekstilė
    10 - 2 balsai (-ų)
Geotekstilė. (2019 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/geotekstile.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 26 d. 22:24
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo