Geoterminė energija. Geoterminis šildymas


Geoterminis sildymas referatas. Geotermine siluma skaidres. Geotermine energija skaidres. Geoterminis sildymas ataskaita. Geoterminis sildymas mokslo darbai. Geotermine energija referatas. "neberibiai". Geoterminis sildymas skaidres. Geotermine sildymas.

Įvadas. Žemės geoterminė charekteristika. Geoterminės energijos gamybos espektai. Geoterminės energijos panaudojimas. Geoterminės energijos panaudojimo istorija. Geoterminės energijos panaudojimas šiandien. Geoterminių išteklių panaudojimo technologijos. Lietuvos geoterminės energijos ištekliai. Praktiniai panaudojima geoterminės energijos lietuvoje. Literatūra.

Augant pragyvenimo lygiui ,kylant ekonomikai ,kyla ir energijos suvartojimas, išsivysčiose pasaulio šalyse energijos suvartojimas vienam žmogui siekia 10 kartų daugiau negu besivystančiose šalyse.kur gyvena daugiau kaip trys ketvirtadaliai visos žmonijos.Šiuo metu žemėje enegijos suvartota galia siekia apie 11 TW ir auga į metus apie 2 0/0.

Energija yra žmonijos ekonominės plėtros pagrindas,be kurios negalima pagerinti nei žmogaus ir visuomenės gyvenimo.kylant pragyvenimo lygiui besivystančiose šalyse kils ir energijos suvartojimas,numatoma kad iki 2020m energijos suvartojimas išaugs kone dvigubai palyginat su 9-ojo dešimtmečio pradžia . kad gauti tokį kieki energijos bus naudojama dar daugiau iškastinio kuro.ir žinant kad iškastinio kuro ištekliai yra neberibiai ir jie išseks . Šias problemas galima spresti vietoj iškastinių energijos šaltinių naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius, ,jų ištekliai palygint su iškastinėm yra neišsenkami.Tai vėjo ,vandens,saulės ,biomasės,geoterminė energija[2,9]

  • Microsoft Word 1479 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (2748 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evaldas
  • Geoterminė energija. Geoterminis šildymas
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Geoterminė energija. Geoterminis šildymas. (2012 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/geotermine-energija-geoterminis-sildymas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 20:42
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!