Gera sveikata - ilgesnis gyvenimas


Sveikas gyvenimo budas rasinys. Rasinys apie sveikata. Sveikata rasinys. Rasiniai apie sveikata. Rasinelis apie sveikata. Sveika mityba rasinys. Rasinys apie sveika gyvenimo buda. Sportas sveikata referatas. Sveikas gyvenimas rasinys. Sveikata gyvenimo pamatas.

Gera sveikata- ilgesnis gyvenimas. Rašinys apie tai kaip priklauso gyvenimo trukmė nuo sveikatos.

Sveika mityba ir sportas yra ilgesnio gyvenimo pagrindas, tai lyg pamatas į laimingą ir gražią senatvę. Sveika mityba yra būtina. Manau, šiais laikais valgyti tik sveiką maistą yra gan sunku, nes yra daugybė atvežtinių produktų. Tačiau, svarbiausia - turėti noro. Vaisių, daržovių ar net mėsos gali užsiauginti pats. Juk savas maistas yra pats sveikiausias. Vaisiai ir daržovės turi daug vitaminų, jie būtini mūsų augimui. Bent po vieną obuoliuką per dieną suvalgyti tikrai reikia. Taip pat, labai skanių ir sveikų patiekalų receptų gali atrasti internete ar receptų knygoje. Pasigaminti sveikus pietus tikrai užtruksi trumpiau, nei nueisi į „Hesburger“ restoraną ir nusipirksi mėsainį, kuris tikrai nepadeda palaikyti tinkamos „formos“. Valgyti galima tikrai ne tik skaniai, bet ir sveikai. Nepamirškime sporto. Nebūtina bėgioti, kilnoti štangas, svorius ar intensyviai dirbti su treniruokliais. Juk galima mašiną iškeisti į dviratį, o nedidelius atstumus, nueiti pėsčiomis. Visa tai tikrai duoda mums naudos. Juk nutukę žmonės dažnai būna įsisukę į savo kasdieninę rutiną, nerasdami laiko sau, neatsitraukdami nuo darbų, užsisėdėję vienoje vietoje. Reikia pajudėti! Išeiti pasivaikščioti gryname ore yra vienas malonumas. Pailsi plaučiai nuo miesto oro, nuo „sėdėjimo“ namuose prie kompiuterio, gali grožėtis nuostabia lietuviška gamta. Juk mieste pilna dulkių, mašinų išskirtų dujų. Visa tai kenkia mūsų plaučiams, kurie palaiko gyvybę. Jei jie nebus švarūs, mes nebūsime laimingi. Kamuos ligos, nebegyvensime tiek, kiek leido mums Dievas.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (861 žodžiai)
  • Mokykla
  • Raminta
  • Gera sveikata - ilgesnis gyvenimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Gera sveikata - ilgesnis gyvenimas. (2013 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/gera-sveikata---ilgesnis-gyvenimas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 13:01
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo