Geriatrinių pacientų analizė


Geretologijos atvejų analizės. Remiantis daugelio pasaulio mokslinių tyrimų rezultatais. Pirmas atvejis. Lytis Vyras Amžius 78 metai Ar Jūsų nuomone. Kaip dažnai valote dantis? Valau dažniausiai kartą, bet šiuo metu nesivalau dėl dantenų skausmo. Kaip dažnai atliekate profesionalią burnos higieną. Išvados ir rekomendacijos. Priėjau išvadas, kad pacientas yra labai retas variantas. Antras atvejis. Lytis Moteris. Amžius 66 metai. Ar Jūsų nuomone, mityba turi įtakos burnos būklei. Kaip dažnai valote dantis? Valau kartą per dieną, kai einu maudytis. Kokius nešiojate? Nuolatinius. Kaip juos prižiūrite? Taip pat, kaip ir natūralius dantis. Patariau nekramtyti protezais labai kieto maisto. Šypsenai amžiaus cenzo nėra, dėl to rūpinkimės savo burnos sveikata visą gyvenimą.


Lytis: Vyras Amžius: 78 metai Ar Jūsų nuomone, mityba turi įtakos burnos būklei? Taip Kaip Jūs pats vertinate savo dantų būklę? Šiuo metu vidutiniškai, nes paskutinėm savaitėm skauda dantenas. Kaip manote, kokie veiksniai lemia Jūsų mitybos įpročius? Visą mano mitybą įtakoja sveikata. Dėl jos maitinuos kuo sveikiau.

Kaip dažnai valote dantis? Valau dažniausiai kartą, bet šiuo metu nesivalau dėl dantenų skausmo. Kokias individualios burnos higienos priemones naudojate? Dantų šepetėlį, dantų pastą, nuolatos naudoju medinius tarpdančių krapštukus. Ar Jūsų nuomone, Jums reikalinga profesionali burnos higiena? Nerūkau, negeriu alkoholio, sveikai maitiniuosi, mažai vartoju saldumynų, dėl to didelio poreikio nematau.

Kaip dažnai atliekate profesionalią burnos higieną? Nesidarau. Kaip dažnai lankotės pas gydytoją odontologą? Retai, nes esu su visais savo dantim, problemų niekada neturėjau. Dabar tik dantenas pradėjo skaudėt. Kokios dantų problemos pasireiškia jūsų amžiuje? Nusidėvėję dantys, dabar dar ir jautrūs, periodoto problemos. Ar esate netekę dantų? Turiu visus savo dantis. Ar nešiojate protezus? Ne.

Priėjau išvadas, kad pacientas yra labai retas variantas, kuomet tokių metų sulaukęs žmogus turi visus savo dantis, nėra trauktų, vienas dantis taisytas per visą gyvenimą! Galima manyti, jog prie to svariai prisidėjo genetika, tačiau teigiamą įtaką turėjo ir regliarus bei dispiliniškas maitinimasis (visada tuo pačiu laiku pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė).

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 244 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (605 žodžiai)
  • Andzelikada
  • Geriatrinių pacientų analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Geriatrinių pacientų analizė. (2016 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/geriatriniu-pacientu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:22
×