Gerimų gamyba


Energetiniu gerimu gamyba. Alaus gamybos atliekos. Gerimu gamybos budai. Gerimu gamyba tai. Salyklo atliekos kodas. Nealkoholinių gėrimų gamybos technologijos ir analizė.. Salyklas neskrudintas. Alaus gamybos distiliavimo atliekos. Alkoholiniai gerimai skaidres. Azoto rugsties gamyba pramoneje.

Tiriamas ekonominės veiklos sektorius yra gėrimų gamyba. Absoliutieji ir santykiniai (vertikalieji) sektorių ir jo struktūrą apibūdinantys rodikliai. Sektoriaus raidos dinamiką apibūdinantys veiklos rezultatų apimties pokyčio indeksai. Santykiniai darbo našumo (produktyvumo) ir pelningumo rodikliai.

Darbą atliko: smb10/1 grupės studentė.

Raimonda.

Darbą tikrino: tiriamas ekonominės veiklos sektorius yra gėrimų gamybą. Pagal kn klasifikatorių nustatyta, kad gėrimų gamybos (evrk – 11) gaminiai klasifikuojami tik 22 skirsnyje (nealkoholiniai ir alkoholiniai gėrimai).

Gėrimų grupei pagal evrk priklauso spirito distiliavimas, rektifikavimas ir maišymas (tai daugiausiai stiprieji alkoholiniai gėrimai: spiritas, viskis, romas, džinas ir geneva, degtinė, grynas alkoholis, spiritas, likeriai), vynuogių vyno gamyba (tai šampanas, putojantys vynai, baltasis vynas, vynas ar vynuogių misa, putojantys fermentuoti gėrimai, sidrai ir kt. ), kitų nedistiliuotų fermentuotų gėrimų gamyba (vermutas ir kiti vynai), alaus gamyba, salyklo gamyba. Nealkoholinių gėrimų gamyba: mineralinio ir kito, pilstomo į butelius, vandens gamyba (m1) 23 kn skirsnyje klasifikuojama maisto pramonės liekanos ir atliekos; paruošti pašarai gyvūnams (paruošto maisto; gėrimų, tabako pramonės sektorius), bet čia klasifikuojami žlaugtai ir kitos gamybos atliekos yra gėrimų, konkrečiai alaus gamybos pramonės sektoriaus gaminys.

2) taip pat 11 kn skirsnyje klasifikuojama malybos produkcija; salyklas; krakmolas; inulinas; kviečių glitimas, o tai priklauso augalinių produktų pramonės sektoriui. O čia klasifikuojama neskrudintas salyklas (išskyrus alkoholio muitą) yra gėrimų (salyklo gamyba) pramonės sektoriaus gaminys.

3) trečia išimtis yra labai panaši kaip ir antra. 11 kn skirsnyje klasifikuojama malybos produkcija; salyklas; krakmolas; inulinas; kviečių glitimas, o tai priklauso augalinių produktų pramonės sektoriui. O čia klasifikuojama skrudintas salyklas (išskyrus alkoholio muitą,) (išskyrus produktus, skirtus vėlesniam apdorojimui, skrudintą salyklą, sufasuotą kapirmame paveiksle pavaizduota bendras įmonių skaičius 2006-2010 metais (. lentelė pateikta priede). 2007 metais veikiančių ūkio subjektų skaičius buvo didžiausias, , 114 įmonių. Po šių metų aiškiai matyti mažėjimo tendencija, tačiau ji nėra labai didžiulė. Pokytis, aptariant penkių metų. paveiksle pavaizduota penkių metų, 2003-2007 m. , įmonės pagal darbuotojų skaičiaus grupes. Kaip matyti iš diagramos, čia taip pat yra įtraukta ir maisto produktų įmonės.

Didžiausia kaita vyko įmonėse, imant penkių metų laikotarpį, kuriose darbuotojų skaičius buvo 1-9, tačiau nors kaita ir vyko galutiniam variante pats pokytis sudarė labai mažai, padidėjo tik -1,7 %. Labiausiai darbuotojų skaičius sumažėjo tose įmonėse, kuriose dirbo 10-19 darbuotojų, tai beveik 26 proc.

  • Microsoft Word 122 KB
  • 2011 m.
  • 21 puslapis (3901 žodžiai)
  • Universitetas
  • Raimonda
  • Gerimų gamyba
    9 - 1 balsai (-ų)
Gerimų gamyba. (2011 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/gerimu-gamyba.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 22:59
×