Gero gyvenimo modelis: minčių žemėlapis referatas


Įvadas. Gero gyvenimo nuostatai, taisyklės. Gyvenimo kokybė - skirtingos interpretacijos gyvenime. Minčių žemėlapio sudarymas. Mano minčių žemėlapis paruošimas. Mano gero gyvenimo modelis. Pagrindinių minčių suvokimas. Refleksija. Išvados. Informacijos šaltiniai.


Tėvų išsilavinimas – įtaka vaiko išsilavinimui ir priklausomumui socialiniai klasei; šeimos pajamos; gyvenimo būstas ir pan.

Socialinių santykių struktūra funkcija; santykiai su tėvais, kitais šeimos nariais, giminaičiais, draugais ir pan.

Štai čia yra mano ,,gero gyvenimo modelis“ į kurį sudėjau tiek dabarties, tiek netolimos ateities planus, kurie atspindi mano gero gyvenimo modelį. Šeima – tai mano pati didžiausia vertybė, svarbų vaidmenį vaidina artimas žmogus, nepamirštant ir mamos, tėčio, brolių bei sesės. Taip pat seneliai. Tačiau labiausiai vertinu žmogų kuris yra su manimi visada šalia, bei palaiko. Tik jis supranta ir palaiko betkokiose situacijose. Seneliai užima taip pat didžiulę širdies dalį. Su jais praleisdavau didžiąją dalį savo vaikystės. Kadangi jie visada suprasdavo, nuo vaikystės daug davė pamokslų, rūpinosi.

Tėvai sukūrė vertybes, kad bekokioje beviltiškoje situacijoje, siunkiomis minutėmis negalima palikti žmogaus. Taip pat, kad turi dalintis, mylėti, rūpintis. Būtent dėl šių dalykų šeima yra didžiausia vertybė.

Antrąją vietą užima karjera ir sveikata. Kadamgi be karjeros sunku būtų įgyvendinti kitus siekius, kaip laisvalaikio užsiiemimai: baseinas, kelionės, kinas ir t.t. Aišku karjera man siejasi su darbu.

Galiausiai laisvalaikis, poilsis, susikaupimas naujoms idėjoms ir jų perteikimas maiste. Kaip sakoma žmogui reikalinga ir gyvenamoji vieta, bei materialinės vertybės net pagal A. Maslow. Reikia turėti tikslus jų siekti ir eiti į priekį. Tikiu, kad bėgant laikui viskas po truputį išsipildys.

Šeima – tai palaikymas, supratingumas, meilė, šiluma, rūpestis. Tik šeimoje tu esi apsuptas mylimų žmonių, kurie tave gerbia ir vertina toks koks tu esi. Be šeimos neįsivaizduoju savo gyvenimo, nes man šeima yra – pats didžiausias turtas ir ramstis į kurį galiu visada atsiremti ir žinoti, kad nutikus nelaimėje, neatsuks man nugaros ir sulauksiu pagalbos.

Karjera – Norint pasiekti kažko turi turėti tikslus, juos turint galima siekti karjeros. Mano dalykai kurie mano manymu turėtų padėti:. konkursai, kursai, naujų patiekalų kūrimas, inovacijų žinojimas, geruose restoranuose darbo patirtis, vizija mano restoranas.

Darbas – Tai pirmiausia susipažinimas su kolegomis. Taip pat man darbas yra susijęs su tobulėjimu darbo srityje, naujų patiekalų kūrimas. Labai svarbu dirbti mėgstamą darbą, bei darbe turėti malonų ir draugišką kolektyvą. Uždirbti pinigai, leidžia įgyvendinti savo poreikius bei tikslus, karjeros siekimas, asmeninis tobulėjimas, geras laisvalaiko praleidimas.

  • Microsoft Word 3386 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2341 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Gero gyvenimo modelis: minčių žemėlapis referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Gero gyvenimo modelis: minčių žemėlapis referatas . (2017 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/gero-gyvenimo-modelis-minciu-zemelapis-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 29 d. 04:05
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo