Gero gyvenimo modelis Minčių žemėlapis


Įvadas. Teorinis problemos pagrindimas. Gyvenimo kokybės samprata. Su sveikata susijusios gyvenimo kokybės ir save žalojančio elgesio sąsajos. Gyvenimo pilnatviškumas. Gero gyvenimo modelis. Minčių žemėlapis. Mano gero gyvenimo modelis. Veiksmų planas. Refleksacija. Išvados. Literatūros sąrašas.

Savo gyvenimo modelyje išskyriau pagrindinius 6 dalykus, kurie yra svarbūs mano gyvenime. Tai šeima, sveikata, darbas, socialinė gerovė, laisvalaikis bei tobulėjimas. Be abejo, pati didžiausia vertybė šeima. „Šeima“ – žodis, kuris man asocijuojasi su šiluma. Tai vieta, kur yra gera, jauku ir saugu. Šeima turi didelę reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime, asmenybės formavimuisi. Tai yra patys artimiausi žmonės, kurie visada palaikys, padės bėdoje. Kalbant apie sveikatą, mano nuomone labai svarbu, jog šeimos nariai būtų sveiki ir to iki pilnos laimės užtenka.

Man svarbus dalykas yra tobulėjimas. Šiuo metu – tikslas sėkmingai baigti studijas. Ateityje planuoju dirbti mėgstamą, mylimą darbą, kuris teiktų malonumą ir kuris suteiktų galimybių tobulėjimui, savęs realizavimui. Bei tikiuosi dirbti su draugišku bei nuoširdžiu kolektyvu. Uždirbti pinigai, leidžia įgyvendinti savo poreikius bei tikslus. Be to, šiuolaikinėje visuomenėje svarbus aspektas – socialinė gerovė.

Turingai praleistas laisvalaikis padeda atsipalaiduoti, atitrūkti nuo problemų, padeda šiek tiek pasimiršti nuo kasdienybės.

Rengiant savo gyvenimo modelį sunkumų neiškilo, nes jau turėjau savo ateities viziją, kokią ją norėčiau susikurti bei kokią turiu dabar. Šiuo metu man svarbiausia yra užbaigti studijas, po to susirasti sau patinkantį ir džiaugmą keliantį darbą, kuris teiktų malonumą. Kiekvienas iš musų svajoja sukurti šeimą, jog ji būtų sveika bei turėtų tvirtus pamatus . Be to, reikia turėti laiko ir sau, savo laisvalaikiui bei pomėgiams.

Taigi, atlikus šį darbą susipažinau kaip yra atliekamas minčių žemėlapio metodas, išanalizavau gyvenimo kokybės sampratą teoriniu požiūriu, taikant minčių žemėlapio metodą sudariau savo pačios gero gyvenimo modelį, išskyriau pagrindines jo dalis, artimesnius ir tolimesnius tikslus, kuriuos noriu įgyvendinti. Be to, sudariau veiksm planą šiam įgyvendinimui. Atliekant savarankišką darbą gavau naujos informacijos, buvo įdomu atlikti pasirinktą užduotį.

  • Psichologija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 234 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (2409 žodžiai)
  • Giedrė
  • Gero gyvenimo modelis Minčių žemėlapis
    10 - 7 balsai (-ų)
Gero gyvenimo modelis Minčių žemėlapis. (2014 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/gero-gyvenimo-modelis-minciu-zemelapis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 07:32
×