Geros fizinės būklės ir sveikatos palaikymas


Fizinė sveikata referatas. Kaip issaugoti sveikata rasinys. Sveikatos palaikymo taisykles. Sveikatos fizinės savybės. Fizine sveikata ir gyvenimas referatas. Psichine ir fizine sveikata referatai. Fizine sveikata referatai. Fizine sveikata referatai.

Įvadas. Kaip išsaugoti sveikatą?Energijos ir darbingumo palaikymas. Higiena. Saugus ir patogus prisitaikymas dirbant su kompiuteriu. Aktyvaus sąmoningumo svarba. Aplinkos veiksniai didina sveikatos rezervus. Baigiamasis žodis. Literatūros sąrašas.

Apie judėjimo, arba judamojo aparato (skeleto ir raumenų, ir motorinio), ir sąmoningai valdomo aktyvumo svarbą sveikatai yra žinoma nuo neatmenamų laikų, nes žmogus nuo lopšio veržėsi ir veržiasi judėti, taip kaip žiedas stiebiasi į saulę. Poreikis judėti ir būti aktyviam biologiniu požiūriu yra gyvenimo ir sveikatos pagrindas.

Didieji poetai, pavyzdžiui, H. Heinė, įkvėpę mus emocionaliu gimnu grožiui, dažnai tapatino grožį ir sveikatą. Psichinių ir fizinių organizmo jėgų harmonija padidina sveikatos rezervus ir sudaro sąlygas žmogui kūrybiškai pasireikšti daugelyje mūsų gyvenimo sričių. Aktyvus ir sveikas žmogus paprastai jaučiasi esąs jaunas ir siekia grožio – tiek fizinio, tiek ir dvasinio.

Visapusiškos saviauklos, racionalios treniruotės ir protingos veiklos dėka sukuriama harmoningai išsivysčiusi asmenybė, kurio svarbiausi bruožai yra fizinis tobulumas, moralinis tyrumas ir dvasinis turtingumas.

  • Kūno kultūra Referatas
  • Microsoft Word 165 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (1922 žodžiai)
  • Universitetas
  • Robertas
  • Geros fizinės būklės ir sveikatos palaikymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Geros fizinės būklės ir sveikatos palaikymas. (2012 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/geros-fizines-bukles-ir-sveikatos-palaikymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 06:20
×