Geru žmogumi ne gimstama, o tampama


Geru zmogumi negimstama o tampama rasinys. Geras rasinys. Geru zmogumi negimstama o tampama. Rasinys mano vasara. Rasinys geru zmogumi negimstama o tampama. Rasinys geras zmogus. Geru zmogumi ne gimstama o tampama rasinys. Mano vasara rasinys. Rasinelis mano vasara. Vasara rašinys.

Nuo gimimo visi vadino mane gerutėliu berniuku. Suaugusiems atrodydavau toks mielas, kad niekam nekildavo mintis, kad aš- mažas chuliganas. Taigi, koks buvau vaikystėje- geras ar blogas? Ir iš viso- kaip suprasti pasakymą ,,būti geru žmogumi“? Kokias reikšmes savyje slepia žodis ,,geras“? Kiek pamenu, nuo mažumės su šeima eidavome į bažnyčią, beveik visus savaitgalius praleisdavome tarp tikinčiųjų. Rodos, turėjau augti labai geras žmogus, tačiau ne viskas klostėsi taip, kaip turėjo būti. Buvau geros galvos, klasės pirmūnas, bet puiki reputacija mane tik gadino. Trokšdamas pasipuikuoti, iškart kažkur pradangindavau protą: klasėje visiems trukdžiau, krėsdavau išdaigas, ne kartą sėdėjau pavaduotojos kabinete. Už mokyklos ribų elgiausi dar blogiau- susidėjau su tokiais bendraamžiais, kurie visai išvedė mane iš kelio. Kasdien erzindavome kaimynus, pešdavomės, mėtydavome akmenis į pravažiuojančias mašinas ir kitokių eibių krėsdavome. Bet vis vien buvau geras, tik mama ir auklėtoja taip nebegalvojo. ,,mane išgelbėjo gerasis dievas“,- galiu drąsiai tvirtinti. Tais chuliganystės metais lioviausi eiti bažnyčion, bendrauti su krikščionimis, bet vasaros stovykla mane pakeitė: įtikėjau dievą, priėmiau viešpatį į savo širdį.
  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (288 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lukas
  • Geru žmogumi ne gimstama, o tampama
    10 - 1 balsai (-ų)
Geru žmogumi ne gimstama, o tampama. (2012 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/geru-zmogumi-ne-gimstama-o-tampama.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 03:46
×