Gerumas vertesnis už 1000 tiesų


Gerumas rasinys. Gerumas vertesnis nei tūkstantis tiesų. Rašinys apie gerumą. Gerumas vertesnis uz tukstanti tiesu. Ar gerumas vertesnis nei tukstantis tiesu. Ar gerumas vertesnis uz tukstanti tiesu. Gerumas vertesnis nei 1000 tiesų. Rasinys gerumas. Rasinys būk sąžiningas. Ar gerumas yra vertesnis nei tukstantis tiesu.

Gerumas vertesnis už 1000 tiesų. Atsimenu, mamos visą gyvenimą sakytą frazę: „BŪK GERAS!”. Tačiau aš iki šiol nesuprantu ką tai galėtų reikšti, gal būk sąžiningas, mandagus, klausyk senelių, tėvelių..

Gerumas... Kas tai? Mano manymu gerumas tai didžiulė Dievo dovana žmogui, kurią jis tikrai turėtų pilnai išnaudoti. Gerumas žmogų padaro laimingą, linksmą, be jo gyvenimas būtų niūrus, liūdnas, nebūtų prasmės gyventi. Tačiau gerumas gyvuoja ir visą gyvenimą gyvuos. Juk galų gale gerumas tai žmonijos pagrindas, jis duoda žmonėms ramybę, leidžia galimybę džiaugtis, mylėti ir svarbiausia – gyventi. Man gerumas tai svarbiausia vertybė, kurią aš norėčiau įgivendinti ir, kaip mama sako, būti gera, išauklėta asmenybe. Manau, pasaulyje nėra ir nebus tokio žmogaus, kuris galėtų pilnai išnaudoti tą gerumą, nors, gerai pagalvojus ir pamąsčius, pasaulyje viskas įmanoma, bet tas žmogus turi būti toks stiprus, kad jam nekiltų noras meluoti, krėsti kvailystes.

Pabandykime gerumą pritaikyti man. Aš paprastas, trylikametis nesubrendęs vaikėzas, kuriam rūpi krepšinis, gitaros, o apie knygas net nepagalvoju. Kartais ir aš iškrečiu kvailysčių, ir apsistumdau, ir nusikeikiu, tačiau tai nereiškia, kad aš esu blogas vaikas.

Norint, kad gerumas atsirastų reikia, mano manymu vakarais melstis.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2016 m.
  • 3 puslapiai (715 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovydasmaz
  • Gerumas vertesnis už 1000 tiesų
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Gerumas vertesnis už 1000 tiesų. (2011 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/gerumas-vertesnis-uz-1000-tiesu.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:56
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo