Gestai ir jų reikšmė įvairiose šalyse


Ranku gestu reiksmes. Gestas gamtoje. Shaka zenklas. Ka reiskia rodyti smiliu ir vidurini pirsta. Gestai ir ju pavadinimai. Gestai ir ju reiksmes.

Gestai. jų reikšmė įvairiose šalyse. Kas yra gestas ?. “OK” ženklas. Į viršų iškeltas nykštys. Galvos papurtymas. Atsisveikimimo gestas. “v” ženklas. Pliaukštelėjimas sau per veidą.

Suspaustas kumštis ir į viršų iškeltas nykštys.

Galva pasukama tai į kairė, tai į dešinę.

Sugniaužiamas kumštis, iškeliamas mažasis pirštelis ir nykštys.

Šis universalus gestas, kurį banglenčių sporto entuziastai vadina „Cowabunga“, paprastai reiškia „labas“, „taika“, „meilė”; Havajuose jis žinomas kaip „Shaka“ ir simbolizuoja draugystę; tačiau kitose JAV valstijose (ypač Floridoje) jis vartojamas norint pasakyti „atsiknisk“; Jei taip išlankstęs pirštus ranką pridėsi prie ausies, tai gali reikšti „Paskambink man“ arba „Aš tau pasuksiu“. Kitu atveju, jei nykštį prisidėsi prie burnos, o aplink Tave būriuosis kvaišalus vartojantys asmenys, jie supras, kad Tau knieti užtraukti dūmą.

  • MS PowerPoint 624 KB
  • 2016 m.
  • 22 puslapiai (611 žodžiai)
  • Julija
  • Gestai ir jų reikšmė įvairiose šalyse
    10 - 4 balsai (-ų)
Gestai ir jų reikšmė įvairiose šalyse. (2014 m. Vasario 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/gestai-ir-ju-reiksme-ivairiose-salyse.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 13:55
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo