Getė Jaunojo Verterio kančios skaidrės


J. V. Gėtė „Jaunojo Verterio kančios“. Rašytojo kūrybos laikas. Jaunojo Verterio kančios”, tai ankstyvuoju kūrybos laikotarpiu Gėtės parašytas psichologinis romanas. Gyvenimo faktai. Gėtę išgarsino per mėnesį parašytas romanas „Jaunojo Verterio kančios“. Kūrinio pavadinimo aiškinimas. Kūrinio pavadinimas „Jaunojo Verterio kančios“. Kūrinio atpasakojimas. Verteris yra laimingas, džiaugiasi gamta ir visu pasauliu. Pagrindinis veikėjas atvyksta gyventi į kaimą. Kūrinio problemos. Kodėl žmogus kenčia. Pagrindiniai veikėjai. Verteris – gabus, doras, laimingas jaunuolis. Lota – mergina, kurią labai įsimyli Verteris. Rūpestinga, visados pasirūpina savo broliais. Citatos. „Patys laimingiausi yra tie, kurie kaip vaikai gyvena šia diena. Kūrinio aktualumas. Manau jog. Rašinio pavadinimai. Samprotaujamasis rašinys Kodėl žmogus renkasi savižudybę? Apibendrinimas. Kūrinys unikalus, tuo, jog jis buvo parašytas per mėnesį. Kūrinio vizualizacija. J. Massenet opera „Verteris“.

Kūrinio pavadinimas „Jaunojo Verterio kančios“, mums leidžia suprasti, jog kūrinyje bus pasakojama apie Verterio gyvenimą, vargus, bei kančias.

Verteris yra laimingas, džiaugiasi gamta ir visu pasauliu, kuris jį supa. Verteris įsimyli Lotą. Verteris rašo kaip jam nepatinka, kai jo klausia ar jam patinka Lota.

Pagrindinis veikėjas atvyksta gyventi į kaimą, nes jis sau neberanda vietos. Jis nusižudo.

Kodėl žmogus kenčia dėl savo meilės? Kodėl žmogui atrodo, jog geriausias sprendimas kažkam nepasisekus yra savižudybė? Kodėl žmogus įsimyli tą, kurio turėti negali?

Verteris – gabus, doras, laimingas jaunuolis. Visada labai džiaugiasi gamta. Vėliau, Verteris vaizduojamas kaip nusivylusi, praradusi viltį būtybė. Verteris rašydamas laišką draugui, atskleidžia savo jausmus ir mintis. Albertas - labai santūrus, ramus, besilaikantis tvirtų moralinių nuostatų.

Manau, jog ši knyga galėtų padėti, tiems žmonėms, kurie jau yra visiškai praradę viltį, tie kurie mąsto apie savižudybę.

  • MS PowerPoint 6431 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (449 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolina0121
  • Getė Jaunojo Verterio kančios skaidrės
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Getė Jaunojo Verterio kančios skaidrės. (2015 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/gete-jaunojo-verterio-kancios-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 07 d. 07:12
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo