Geteborgo jūrų uosto referatas


Geteborgo jūrų uostas. Krovos analizė. Geografinė padėtis. Terminalai. Ro Ro terminalas. Konteinerių terminalas. Naftos terminalas. Kruizinių laivų terminalai. Klaipėdos ir geteborgo uostų palyginimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Tikslas: Susipažinti su Geteborgo jūrų uostu.

Uostas Geteborge yra didžiausias uostas Skandinavijoje. Yra neušąlantis ištisus metus. Beveik 30 procentų Švedijos užsienio prekybos vyksta per uostą. Uostas gali pasiūlyti platų maršrutų sąrašą, pavyzdžiui, tiesioginiai maršrutai į JAV, Vidurio Rytus, Indiją ir Azijoją.

Įplaukos kanalo gylis siekia net 24m.

Maksimalus gylis prie kai kurių krantinių – 19m

Gali aptarnauti didesnius laivus nei Panamax.

Gali aptarnauti laivus iki 400m ilgio.

Švedija yra visiškai priklausoma nuo veiksmingos laivybos pramonės. Jūrų transportas yra naudojamas 90 procentų šalies importui ir eksportui. Eksportas: automobiliai, popierius, plienas, medžio produktai ir maisto produktai. Importas apima beveik viską, ką mes vartojame - drabužius, maistą, automobilius, elektronikos ir kitus dalykus.

Uostas yra išsidėstęs šalies pietvakarinėje pakrantėje, prie Jotos (šved. Göta) upės žiočių. Koordinatės: 57°42′0″N 11°58′0″E

Terminalas yra 500,00 kvadratinių metrų ploto bei turi 7 krantines.Geteborgo Roro terminalas yra gyvybiškai svarbi grandis Švedijos eksporto ir importo grandinės. Prekių srautai Geteborgo roro terminale yra labai įvairūs. Yra nuolatiniai produktų srautai iš Jungtinės Karalystės, įskaitant viską nuo pirminių prekių ir komponentų Švedijos pramonės vartotojų prekių ir maisto produktų. Importuojami automobiliai, kurie gaminami Europoje.

  • Laivyba Referatas
  • Microsoft Word 1971 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (852 žodžiai)
  • Akvilė
  • Geteborgo jūrų uosto referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Geteborgo jūrų uosto referatas. (2016 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/geteborgo-juru-uosto-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 17:59
×