Giluminis - Mechaninis veido valymas


Demakiažui reikalingos priemonės. Pilingui reikalingos priemonės. Brinkinimui reikalingos priemonės. Mechaniniam valymui reikalingos priemonės. Žakė le ri ir arba ‘ arsonvalis. Masažui bei aparatui reikalingos priemonės. Kaukė sutraukianti poras , priešuždegiminė. Kaukei reikalingos priemonės. Kremui reikalingos priemonės. Giluminio - Mechaninio veido valymo kontraindikacijos.


Demakiažui reikalingos priemonės: kepurėlė, vatos tamponėliai, ausų krapštukai, makiažo valiklis, kempinėlės, putos (arba collagelis + hidrofilinis aliejus) ir tonikas riebiai odai.

Pradžioje uždedame kepurėlę, nusivalome makiažą t.y. akis ir lūpas su makiažo valikliu naudojant vatos diskelius bei ausų krapštukus, tada į ranką išsispaudžiame putų ir masažinėmis linijomis nuvalome likusį veidą, viską nuplauname vandeniu naudojant kempinėles. Jeigu buvo nemažai pudros ir ji sunkiai nusivalo tai galime nuvalyti veidą su putomis dar kartą ir viską nuplauti vandeniu, galiausiai paėmus kelis vatos diskelius veidą tonizuojame toniku.

Pilingui reikalingos priemonės: lėkštelė, mentelė, teptukas, šveitiklis ananasinis (arba scalex), kempinėlės, vatos diskeliai ir tonikas riebiai odai.

Pradžioje pilingą su mentele įsidedame į lėkštelę, teptuku užtepame ploną šveitiklio sluoksnį ant odos. Palaukiame 3-5 minutes, pašlapiname pirštų pagalvėles ir masažinėmis linijomis masažuojame veidą, kad pratirpdytume šveitiklio grūdelius. Galiausiai šveitiklis gerai nuplaunamas vandeniu naudojant kempinėles, kad neliktų grūdelių ir veidas nuvalomas toniku.

Brinkinimui reikalingos priemonės: indelis, mentelė, hidrotacinis gelis, kai būna dideli komedonai (arba collagelis, arba alijošiaus želė – uždegiminis), garintuvas ir ekostrips juostelės.

Pradžioje einame pasidaryti hidrotacinio gelio, į indelį prisipilame šiek tiek vėsaus vandens ir po truputi maišydami mentele pilame miltelius, kol masė pasidarys kaip kisielius, šioje masėje pamirkome ekostrips juostelę (pradžioje įmerkiame vieną juostelės galą ir braukiant per masę sudrėkiname ir kitą pusę, o ne visą iškarto sumerkiame) ir uždedame ją tose vietose kur matoma daugiausia inkštirų, kuriuos reikės spausti pirštais.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (1200 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Greta
  • Giluminis - Mechaninis veido valymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Giluminis - Mechaninis veido valymas. (2019 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/giluminis-mechaninis-veido-valymas.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 30 d. 21:59
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo