Gimnastikos paslaugas teikiančios įmonės verslo projektas


Lentelių sąrašas. Paveikslų sąrašas. Paslaugos kontekstas. Paslauga. Paslaugos pasiūlos analizė. Paklausos analizė. Teisinė aplinka. Tikslas ir uždaviniai. Tikslinės grupės. Organizacija. Laukiami rezultatai ir nauda įgyvendinus projektą. Galimybės ir alternatyvos. Esama situacija. Galimos projekto veiklos. Analizės metodas. Projekto ataskaitinis laikotarpis. Finansinė diskonto norma. Investicijų išlaidos. Veiklos pajamos. Veiklos išlaidos, mokesčiai. Finansavimas. Finansavimo rodikliai. Ekonominė analizė. Rinkos kainų pervedimas į ekonomines. Socialinė diskonto norma. Išorinio poveikio įvertinimas. Ekonominiai rodikliai. Jautrumo analizė. Scenarijų analizė. Kintamųjų tikimybės. Rizikų vertinimas. Rizikos valdymo veiksniai. Vykdymo planas. Projekto trukmė. Projekto vieta. Projekto organizacija. Išvados. Literatūros šaltiniai. Priedai.


Tenforde & Fredericson (2011), literatūros, kuriuose apžvelgiamas jaunų asmenų (10-30metų) dalyvavimas sporte, apžvalga parodė, kad sportas, kuriame vyksta didelės apkrovos (pvz., gimnastika, barjerai, džiudas, karatė, tinklinis ir kitos šokinėjančios sporto rūšys), arba neįprastos apkrovos (pvz., futbolas, krepšinis, rakečių žaidimai, žingsnių aerobika ir greitoji čiuožykla) gali prisidėti prie kaulų architektūros gerinimo – didesnio kaulų mineralų kiekio, tankio ir padidėjusių geometrinių savybių. Gimnastika taip pat padeda palaikyti sąnarių tonusą, gydyti osteoartritą – dažniausia pasaulyje sąnarių ligą (Stepukonis, Norkienė, Hughes, 2014), išvengti daugyvės kitų sveikatos susirgimų, tokių kaip : astma, vėžys, nutukimas, širdies ligos, diabetas ir kt. „Robert Wood Jahnson“ medicinos mokyklos tyrėjų atliktas tyrimas paarodė, kad vaikai, kurie dalyvauja fizinėse veiklose, greičiausiai turės geresnę savigarbą ir savarankiškumą, didesnį atsakomybės jausmą. Apskritai, fiziškai aktyvūs asmenys yra labiau patenkinti tarpasmeniniais santykiais, santykiais su artimaisiais, gyvenimu ir savimi nei fiziškai pasyvūs (Česėkaitė, 2017). Taigi, kaip matome, šis užsiėmimas padeda ne tik pagerinti bendrą kūno fizinę būseną, tačiau įtakoja ir psichologinę savijautą. Dėl visų paminėtų ir kitų sporto naudų, kurios nebuvo aptartos, gimnastika gali užsiimti bet kuris pasaulio, regiono bei amžiaus asmuo.

Taigi, trumpai tariant gimnastikos tikslas –  lavinti raumenų grupes, kurios yra svarbios gyvenime, teigiamai veikti žmogaus organizmą ir kūną. Šio projekto atveju gimnastikos sale naudotųsi (tikslinės grupės) šuolininkai į vandenį – planuojama sulaukti vizitų ir iš kitų miestų, gimnastikos sportininkai, taip pat – visi Kauno miesto gyventojai. O projekto pagrindinis tikslai – pagerinti sportinės gimnastikos kokybę (tokiu būdu – ir šuolininkų į vandenį treniruočių kokybę) – su nauju ir plataus pasirinkimo inventoriumi, geros būklės ir jaukiomis patalpomis, padidinti prieinamumą sportinei gimnastikai.

Įmonių teikiančių gimnastikos paslaugas Kauno mieste yra ganėtinai nemažai, tačiau kadangi gimnastika turi ne vieną atšaką, prieš analizuojant kas teikia gimnastikos paslaugas, svarbu aptarti kuo skiriasi gimnastikos atskira šaka. M. Katinas išskiria šiuos skirtumus:

Sportinė gimnastika – tai šaka, kuri apima pratimus ant/ su įrenginiais; šuolius, balansavimo pratimus (akrobatiką); gali apimti ir šuolius ant batuto. Todėl yra platesnė nei visos kitos ir fizinis pasirengimas yra daug platesnio pobūdžio.

Bendroji – mokoma mokyklose. Trumpas ir, manome, viską paaiškinantis apibrėžimas – pažintis su šia gimnastikos forma.

Kaip matome, kiekviena gimnastikos šaka apima skirtingus komponentus ir ruošia skirtingos stilistikos sportininkus. Sportinei gimnastikai artimiausios gimnastikos šakos yra šuoliai ant batuto ir akrobatika. Kadangi šuolių ant batuto sporto šaka propaguojama tik Visagine, analizuojant konkurentus Kauno mieste bus apžvelgiamos tik tos įstaigos, kurios užsiima sportine ir akrobatine gimnastika :

Sportine gimnastika galima užsiimti (žr. 1 lent.) – kauno sporto mokykloje “Startas”, VŠĮ “Olimpiečio Roko Guščino gimnastikos klube”, pastarasis įsteigtas 2017 metų vasarį.

  • Microsoft Word 536 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 44 puslapiai (8364 žodžiai)
  • Universitetas
  • Great
  • Gimnastikos paslaugas teikiančios įmonės verslo projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Gimnastikos paslaugas teikiančios įmonės verslo projektas. (2020 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/gimnastikos-paslaugas-teikiancios-imones-verslo-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 11:46
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo