Gimnazijos bendruomenės požiūrio į labdaros akcijas ir savanorystę tyrimas


Įvadas. Savanorystė. Kas yra savanorystė? Savanorystės principai ir formos. Kaip tapti savanoriu? Savanorystė pasaulyje. Savanorystė Lietuvoje ir jos teisinė bazė. Savanorystė Europos Sąjungoje. Savanorystė pasaulyje. Savanoriška veikla ir organizacijos. Savanoriška veikla per organizacijas. Kodėl savanoriui reikalinga organizacija? Kokiose organizacijose galima savanoriauti? Tyrimai ir analizės. Bendrovės „Vilmorus“ tyrimas. Europoje vykstančių savanorystės modelių analizė. Savanorystės vertė. Kam svarbi savanoriška veikla. Ką duoda savanorystė. Išvada. Šaltiniai.

Savanorystė atsirado XIX a. pradžioje, Anglijoje. Pirmieji savanoriai buvo ūkininkai. Lietuvoje savanorystė atsirado XIX a. pabaigoje XX a. pradžioje, tad galime sakyti, kad savanorystė dar labai jauna auklėjanti žmogiškas vertybes socialinė sritis mūsų šalyje.

Mūsų projektas gali Jums padėti atrasti save ir atrasti naujų idėjų. Projektinėje medžiagoje galite rasti daug naudingos informacijos apie savanorystę, nuo svarbiausių, dažniausiai vartojamų savanorystės savokų iki informacijos, kaip tapti savanoriu. Taip pat galite rasti žinomiausias, populiariausias savanoriškos veiklos organizacijas, kurios suteikia galimybę ir Jums užsiimti savanoriška veikla.

Daugelis savanoriškoje veikloje jau dalyvaujančių žmonių tikina, kad savanorystė – tai būdas gyventi prasmingiau. Turime vilties, kad ši naujausia informacija apie savanorystę, jos svarbą ir naudą savanoriams, juos priimančioms organizacijoms bei visai visuomenei, padės Jums apsispręsti ir kartu kryptingai žengti tolesnius žingsnius savanorystės link.

  • Statistika Tyrimas
  • Microsoft Word 115 KB
  • 2014 m.
  • 26 puslapiai (5171 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Milda
  • Gimnazijos bendruomenės požiūrio į labdaros akcijas ir savanorystę tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Gimnazijos bendruomenės požiūrio į labdaros akcijas ir savanorystę tyrimas. (2014 m. Rugsėjo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/gimnazijos-bendruomenes-poziurio-i-labdaros-akcijas-ir-savanoryste-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 02:41
×