Gimtasis kraštas. Ar visados mylimas


Kodėl gimtasis kraštas ne visada mylimas. Gimtasis krastas amzinai mylimas. Kodel gimtasis krastas ne visada mylimas?. Gimtasis krastas amzinai mylimas rasinys. Gimtasis krastas mylimas, nes. Ar mūsų kraštas amžinai mylimas. Kodel gimtasis krastas visada mylimas. Kodel gimtasis krastas nevisada mylimas. Ar gimtasis kraštas amžinai mylimas. Kodel gimtasis krastas ne visada mylimas? teiginiai.

Gimtasis kraštas. Ar visados mylimas?

Šiuolaikinėje visuomenėje retai susimąstome ką išties reiškia mylėti gimtąjį kraštą, jam jausti pagarbą, nes vis dažniau jauni žmonės išvyksta svetur, palieka tai kas buvo dalis jų pirminės asmenybės formavimosi žingsnių. Nebegirdime aidinčių, skambių dainų apie Lietuvą, apie gimtąjį kraštą, apie nuostabų supantį pasaulį. Žalias lietuvių pakalnes pakeičia, toliuose matyti apsnigusios milžiniškų kalnų viršūnės, gimtoji kalba supančioje aplinkoje skamba vis rečiau, taigi ar mūsų visuomenėje gimtasis kraštas, amžinai mylimas?

Dabartiniais amžiais jauni žmonės traukia svetur paveikti tam tikrų socialinių ar ekonominių veiksnių, kurie neleidžia toliau pasilikti ir kovoti už savo tautą, jai ir toliau reikšti meilę. Jaunas žmogus daro mainus, kurie po kelerių metų jam sugrįžta su kaupu, ilgisi to ką prarado išgyvena liūdėsi, melancholiją, tampa nervingas bei irzlus ir pasirodo , kad tai vis dėlto ne tai ko jis ieškojo palikęs savo šeimą, draugus.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (482 žodžiai)
  • Mokykla
  • Reda
  • Gimtasis kraštas. Ar visados mylimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Gimtasis kraštas. Ar visados mylimas. (2014 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/gimtasis-krastas-ar-visados-mylimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 02:37
×