Ginekologija - Akušerija skaidrės


Ginekologija - Akušerija. Ginekologija – medicinos šaka. Akušeriai ginekologai diagnozuoja ankstyvąjį nėštumą. Akušeriai - ginekologai taip pat diagnozuoja bei gydo mėnesinių ciklo sutrikimus. Akušeriai - ginekologai konsultuoja ir nevaisingumo klausimais. Akušeriai - ginekologai rekomenduoja atvykti konsultacijai, kai. Prasideda pirmosios mėnesinės.

Prasideda pirmosios mėnesinės. Planuojate pradėti lytinį gyvenimą ir norite pasirinkti tinkamiausias ir patikimiausias kontracepcijos priemones. Planuojate ar negalite pastoti; Esate nėščia. Turite problemų dėl mėnesinių ciklo sutrikimų; Turite klausimų, kaip išvengti lytiniu keliu plintančių ligų; Vargina menopauzės simptomai Norite pasitikrinti, ar nesergate ginekologinėmis ligomis, neturite gimdos ir kiaušidžių darinių (cistų, miomų, polipų) Norite pasitarti, kaip apsisaugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų.

  • MS PowerPoint 54 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (222 žodžiai)
  • Evelina
  • Ginekologija - Akušerija skaidrės
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ginekologija - Akušerija skaidrės. (2015 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ginekologija-akuserija-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 21:15
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo