Ginklai ir ginklo vystymasis


Ginklo raida,vystimasis. Muškieta. Pirmasis ginklas,panašus į šiuolaikinį. Ginkluotė pirmame pasauliniame kare. Šturmo lėktuvai pirmame pasauliniame kare. Povandeniniai laivai. Povandeniniai laivai pirmame pasauliniame kare, liepsnosvaidis. Ginkluotė antrame pasauliniame kare,tankai. Šturmo lėktuvai antrojo pasaulinio karo metu. Lengvieji ginklai. Pirmojo pasaulinio karo veiksmų ,ginklų - skirtumai panašumai palyginimai išvados, priedai. Literatūros sarašas.

Mano pasirinktoji tema – ginklai pirmame pasauliniame kare.Šiuo referatu labiau norėčiau aprašyti ne tik šaunamojo ginklo, bet ir kitos karo technikos istoriją ir jos vystimąsį.Manau, kad šia tema galima diskutuoti ilgai ir nuobodžiai.Pats truputį domiuosi šaunamaisiais ginklais, šiek tiek suprantu kaip jie veikia,gal todėl ir pasirinkau šią temą.Visi žinome, kad ginklas pasaulyje sukelia pačius didžiausius nesutarimus, tokius kaip pirmas ar antras pasaulinis karas, nužudo tūkstančius žmonių,jau nekalbu apie masinius žmonių naikinimo ginklus.Ginklas yra pražudęs šimtus tūkstančių,milijonus milijonų visiškai nekaltų,niekuo dėtų žmonių.Ginklas – tai įrankis skirtas naikinti žmonėms.Mano tikslas yra pasakoti tik apie šaunamuosius ginklus.Medžiokle, pramogai ar karo tikslams ginklas kelia susižavėjimą ir tuo pačiu didžiulę baimę.Dabar noriu papasakoti apie patį ginklą:kaip jis atsirado,koks buvo pirmasis.Šautuvo istorija prasidėjo išradus juodąjį paraką,viskas vyko Kinijoje,iš juodojo parako buvo gaminami fejerverkai.Po keleto amžių europoje atrastas tikras šių medžiagų derinys:medžio anglis, siera ir salietra.Kas yra šio derinio autorius – nieks nežino ,bet manoma, kad tai Rodžerio Beikono arba Bertolo Švarco darbas.1346 m. Šimtamečio karo metu mušyje prie Kresi anglai panaudojo tris bombardas,nulėmusias greitą mūšio pabaigą.

  • Istorija Referatas
  • Microsoft Word 1429 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (2701 žodžiai)
  • Mokykla
  • Adomas
  • Ginklai ir ginklo vystymasis
    10 - 4 balsai (-ų)
Ginklai ir ginklo vystymasis. (2014 m. Vasario 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/ginklai-ir-ginklo-vystymasis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 04:33
×