Ginklų medžioklės parduotuvė verslo planas


Įvadas. Kuriamo verslo samprata ir apibūdinimas. Įmonės charakteristika. RINKA.Marketingas. Realizavimo metodai. Pardavimo strategija. Kainų politika ir kainos. Reklama.Verslo organizavimas. Įmonės vidaus struktūra. Darbuotojų kvalifikacija. Įgyvendinimas ir finansavimas. Išlaidų lentelė. SSGG. Mėnesio pelno lentelė. Išvados. Literatūros sarašas.

Mūsų įmonė turėtų ne mažai privalumų, kaip jau minejom anksčiau mes būtume įsikūrę geroje strateginėje vietoje t.y. miesto centre. Mes turėsim keleta konkurentų, kuriuos tikimės bus nesudėtinga nukonkuruoti, nes jų prekių asortimentas lyginant su šiandieninėmis technologijomis ir paklausa visuomenėje yra gana siauras. Šioje ginklų parduotuvėje pirkėjas galės ne tik įsigyti ginklus ir viską kas susiję su medžiokle, bet ir įvairiausias savigynos priemones kaip dujų balionėlis ar policininkų naudojima guminė lazda. Taip prie viso to mes jums pasiūlysime platų rūbų asortimentą, kurie bus skirti ne tik medžioklei, bet ir laisvalaikiui leidžiant gamtoje. Savo veikloje mes planuojame ne tik pardavimus, bet ir ginklų tvarkymą bei priežiūrą, taip pat gyvunų iškamšų darymą.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 69 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (1922 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ginklų medžioklės parduotuvė verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Ginklų medžioklės parduotuvė verslo planas. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ginklu-medziokles-parduotuve-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:18
×