Giorgio Armani dizaineris


Giorgio armani. Tai visame pasaulyje žymus italų mados dizaineris labiausiai išgarsėjęs vyrų rūbais. Sergio Galeotti ir Giorgio Armani. Dirbdami ir realizuodami. The Untouchables 1987. Gergio Armani kurti vyriški kostiumai. Giorgio Armani Si. perfume. Šiuo metu Giorgio Armani korporacija yra labai plati.

Tai visame pasaulyje žymus italų mados dizaineris labiausiai išgarsėjęs vyrų rūbais. Giorgio savo dizainerio karjerą pradėjo net nesvajodamas apie tai. Jis baigė medicinos studijas Milano universitete, vėliau tarnavo armijoje. Grižęs jis gavo kasininko darbą garsioje La Rinascente dizaino parduotuvėje, vyrų rūbų skyriuje. Dirbdamas jis įgijo vertingos patirties bei informacijos apie mados industriją. 1960 metais jis pradėjo savo karjeros pradžią Nino Cerruti kompanijoje eskizuodamas ir kurdamas vyriškų rūbu modelius. Jo pažintis su kolega Sergio Galeotti padėjo jiems kartu įkurti dizaino ofisą ir tampti laisvai samdomais dizaineriais.

Dirbdami ir realizuodami savo idėjas, Giorgio ir Sergio 1979 metais ikūrė savo Armani korporacija, kuri pirma kartą išleido savo Main rūbų linija Jungtinėse Valstijose, pristatydami kolekciją skirta vyrams bei moterims.

  • MS PowerPoint 125 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (311 žodžiai)
  • Indre
  • Giorgio Armani dizaineris
    10 - 2 balsai (-ų)
Giorgio Armani dizaineris. (2014 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/giorgio-armani-dizaineris.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 22:27
×