Gis skaidrės


Pažintis su. GIS. Tikslas. Gis diena. Kas yra gis? Geografinių duomenų kūrimas. Triukšmo modeliavimas. GIS kasdieniniame gyvenime. GIS aplink mus. Maps. lt – žemėlapiai internete! Vieno studento istorija (Diena su GIS). O daugiau. !? Pranešk apie skriaudžiamą gamtą. O ar yra panašių dalykų pasaulyje? Kokia GIS ateitis ? Kodėl verta pažinti GIS? Užduotis. GIS mokyklose. Užsienio patirtis, galimybės Lietuvoje. Užsienio patirtis. Kur, kaip ir kam naudojamas GIS mokyklose? GIS Lietuvos mokyklose. Rengiamos ir leidžiamos knygos. Apie hnit-baltic.

Susipažinti su GIS (geografinės informacinės sistemos) Nagrinėjant pavyzdžius aiškintis GIS taikymo galimybes kasdieniniame gyvenime.

GIS diena švenčiama nuo 1999m. Tikslas – mokyti vaikus ir suaugusius apie tai, kaip geografija ir GIS daro įtaką jų gyvenimui.

Gyventojai Vamzdynai Keliai, gatvės Žemės sklypai Miškai Upės Augmenija Dirvožemiai.

Maps.lt paieška: Adresai Gatvės Maitinimo įstaigos Viešbučiai Ežerai, upės Ir kt.

O gal pasėdėti su draugu artimiausioje kavinėje.

Pasikvieskim draugų... Vėl 1000 žodžių ir vieno skambučio metodas?!

Naudojantis GIS funkcijomis žemėlapyje : nustatykite savo mokyklos vietą; apskaičiuokite atstumus*; nustatykite kryptis ir geografines koordinates*; sudarykite maršrutą*. * objektus pasirinkite savarankiškai.

Vadovėliai su pamokomis ir praktinėmis užduotimis ESRI švietimo bendruomenės puslapis – mokytojai dalinasi patirtimi bei literatūra ArcLessons – visiems prieinamos pamokos internete Konferencijos, seminarai mokytojams, konkursai moksleiviams (pvz. SkillsUSA).

Supažindinti mokytojus ir moksleivius su GIS galimybėmis Sudominti ir įtraukti į aktualias veiklas, ugdyti erdvinį ir kritinį mąstymą, kompiuterinį raštingumą Integruoti geografiją su kitomis disciplinomis (ekonomika, istorija, informatika, visuomenės mokslu, grafika ir kt.) Įgyvendinti įdomius projektus, naudingus ne tik moksleiviams, bet ir visuomenei (jūsų miestui, rajonui, valstybei) Perteikti GIS aktualumą ir sudominti su GIS susijusių sričių studijomis .

GIS Lietuvos mokyklosePrograma “GIS mokykloms”. Idėja ir tikslai.

GIS Lietuvos mokykloseProgramos “GIS mokykloms”. Dalyviai ir projektai.

Anykščių Antano Baranausko vid. mokykla ir Anykščių regioninio parko direkcija.

  • MS PowerPoint 15757 KB
  • 2016 m.
  • 51 puslapis (780 žodžiai)
  • Kamile
  • Gis skaidrės
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Gis skaidrės. (2015 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/gis-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 13:00
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo